Instagram hesabı ele geçirilmiş olabilir mi?

deniz8943

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Instagram hesabımı başkası kullanıyor olabilir. Bilmediğim kişileri takip ediyorum. Tanıdığım ve tanımadığım kişiler engellenmiş ve takipten çıkmalar olmuş. Ne yapabilirim?

Instagram hesabımı başkası kullanıyor olabilir. Bilmediğim kişileri takip ediyorum. Tanıdığım ve tanımadığım kişiler engellenmiş ve takipten çıkmalar olmuş. Ne yapabilirim?

Instagram erişebiliyorsan hemen şifre değiştir yap daha sonra 2 girişli güvenlik ayarını aktif hale getir ondan sonra kafan rahat olur.

2 adımlı doğrulama etkin değilse etkinleştir. Hesabına son giriş yapanların IP adresini alıp savcılığa başvurabilirsin veya bu sana kalmış bir şey. Şifreni değiş, e-posta adresini değiş ve profil fotoğrafını değiştir, kullanıcı adını değiş. Farklı bir hesap gibi görünecektir. 2 adımlı doğrulamayı açarak o kişiyi Instagram'ından attıktan sonra da seni takip edemez. Çünkü tüm bilgilerin değişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı