Instagram hesabı nasıl kurtarılır?

Hesap kurtarma seçenekleri arasında başka ne seçenekleri var? Kendinizi çekmenizi elinizde kağıt tutup mailden onlara atmanızı isteyebilirler belki.

Hocam o aşamaya gelemiyorum çünkü bu lanet numaraya doğrulama gönderiyor o aşamaya gelmem için eski şifrelerimi giriyorum sonra o numaraya doğrulama istiyor video atabilmem için.

Hesabına spam attır, işini bilen bir mühendis bul o halleder kanımca.

Hocam birkaç tane buldum hepsi kurtarılmaz dedi tek yol spama kaldı zaten çalan kişide giremiyor bende.

Hesabına spam attır, işini bilen bir mühendis bul o halleder kanımca.

Hocam olmadı hesabı burada paylaşıyım hep beraber spamlarsak çok iyi olur uzmanlardan fiyat bekliyorum şimdi fazla bir ücret söylerse artık herkesten spamlamak kalıyor.

Son düzenleme:

Yani biz de atarız da bazı programlar oluyor, kullanmasını bilen biri halledebilir bence. Ben de pek yetenek yok bu konuda

Yani biz de atarız da bazı programlar oluyor, kullanmasını bilen biri halledebilir bence. Ben de pek yetenek yok bu konuda

Cevap yazmanız yeter hocam sonuçta sizden fikir alıyorum şu uzman bakarsa her şey kesinleşecek umarım fazla fiyat çıkmaz

Dolandırıcı değilse taş çatlasa 200 alır sanırım.

Hocam ilk kurtarcak olan uzmanla konuştum üzgünüm buna bir şey yapamam sadece elimizden kapatmak gelir istersen seni başka birime yönlendiriyim o hesabı kapatsın dedi o başka biride bakacak inşallah da fiyat sorucaz. Dolandırıcı olsa ben kurtarırım at parayı diyceğini düşünüyorum ama belli olmaz dolandıradabilir.

Dolandırıcı değilse taş çatlasa 200 alır sanırım.

Hocam ne 200'ü 5K fiyat çıkardı.

Son düzenleme:
Yuh, 5k verme sakın. Sen en iyisi hesabını at eşe dosta spam atsın herkes.

Yuh, 5K verme sakın. Sen en iyisi hesabını at eşe DOS'ta spam atsın herkes.

Hocam zaten çok üzücü bir durum çalan kişi müsait bir yerlerine koysun ne keyif aldıysa artık.

Fiyatlar normal bence.

Fiyatlar normal bence.

Fiyat normal değil. Googlea uzman yazıp oradan bulduysa normal olabilir benim bahsettiğim Instagram'da misal xxmehmet falan tarzda 1milyon takipçi botu atıp biyografisine Instagram sosyal medya uzmanı falan yazanlar onlar uyguna çözer yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…