Instagram Hesabıma Başkasının Girmesi

Aziz Petrus

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi. 2 haftadır defalarca şifremi değiştirmeme rağmen Instagram hesabıma başkası giriyor. O girdiği halde giriş yapabiliyorum. Hiçbir arama yapmıyor şifre değişikliği yapmıyor hesabı çalmaya çalışmıyor yani. En son çare Instagram'ı silmek oldu. Ardından ne olur olmaz diye telefonu sıfırladım. Sıfırlama işlemini tamamlayıp yeniden telefonu açtığımda gereken Gmail girme kısmına geldiğimde ise kendiliğinden bir numara yapıştırdı ekrana ve bu numara ise bir tanıdığıma ait. Sizce hesabıma bu kişi mi giriyordu, bilen ilgilenen biri var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
O giren kişi siz olabilir misiniz? Çünkü instagram bazen giriş yapılınca geç mail atıyor ve konumu doğru göstermiyor. Yerinizde olsam maili değiştirirdim, kesin sonuç olurdu. Hesabınıza yazık olmuş.

Diğer konuya gelirsek o tanıdığınızın numarasını kendi telefonundan bir kaç yere girdiysen google onu kaydetip otomatik form doldururken kullanıyor.

Başlıkta da belirttiğim gibi. 2 haftadır defalarca şifremi değiştirmeme rağmen Instagram hesabıma başkası giriyor. O girdiği halde giriş yapabiliyorum. Hiçbir arama yapmıyor şifre değişikliği yapmıyor hesabı çalmaya çalışmıyor yani. En son çare Instagram'ı silmek oldu. Ardından ne olur olmaz diye telefonu sıfırladım. Sıfırlama işlemini tamamlayıp yeniden telefonu açtığımda gereken Gmail girme kısmına geldiğimde ise kendiliğinden bir numara yapıştırdı ekrana ve bu numara ise bir tanıdığıma ait. Sizce hesabıma bu kişi mi giriyordu, bilen ilgilenen biri var mıdır?
[/QUOTE

Konum farklı gösterebilir bana da oluyordu. Tekirdağ falan çıkıyordu. Cihaz ismi de yazıyor. O doğruysa sıkıntı yok galiba.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı