Instagram hesabıma giremiyorum

Çok fazla mail göndermenden.Sorun olmaz.Korkmana gerek yok 1 hafta bekle sonra yolla mail
Selam, sorun hâlâ devam etmekte. Benim bir fikrim var ve oda son çare. Hesaplar merkezinde 3 tane hesap var; Biri erişemediğim hesap, diğeri gereksiz ve bir diğeri de Facebook hesabım. Bu gereksiz hesabımı hesaplar merkezinden kaldıracağım çünkü "Facebook ile giriş yap" dediğimde o hesaba atıyor. Kaldırdıktan sonra Instagram'ın önbelleğini ve verilerini temizleyip tekrar giriş yapmayı deneyeceğim.

Ben bu gereksiz hesabı kaldırdığımda, diğer hesaba erişimim gitmez değil mi? Unuttuysan söyleyeyim; Erişemediğim hesabım eski telefonumda açık. Bu telefondan giremiyorum sadece.

Selam, sorun hâlâ devam etmekte. Benim bir fikrim var ve oda son çare. Hesaplar merkezinde 3 tane hesap var; biri erişemediğim hesap, diğeri gereksiz ve bir diğeri de Facebook hesabım. Bu gereksiz hesabımı hesaplar merkezinden kaldıracağım çünkü "Facebook ile giriş yap" dediğimde o hesaba atıyor. Kaldırdıktan sonra Instagram'ın önbelleğini ve verilerini temizleyip tekrar giriş yapmayı deneyeceğim.

Ben bu gereksiz hesabı kaldırdığımda, diğer hesaba erişimim gitmez değil mi? Unuttuysan söyleyeyim; erişemediğim hesabım eski telefonumda açık. Bu telefondan giremiyorum sadece.

Sana dediğimi denemedin galiba. Chrome'dan Instagram login sayfasına gir şifremi unuttum yap ve telefon numarana veya epostana link yollattır.

Sana dediğimi denemedin galiba. Chrome'dan Instagram login sayfasına gir şifremi unuttum yap ve telefon numarana veya epostana link yollattır.

Kullanıcı adını yazarsan sana linki yollattırabilirim.

Geri
Yukarı