Instagram hesabına girilmiyor

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba öncelikle herkese iyi günler :) Instagram hesabıma birkaç ay sonra girmeyi düşündüm. Girmeye çalıştım ancak şifremi unutmuştum. Normal bir şekilde şifremi sıfırlamaya çalıştım ama maalesef yapamadım. Şifremi unuttum deyip telefonuma kod gelmesini istedim ama bir sorun oluştu şeklinde bir hatayla karşılaştım. E-posta yoluyla kod almaya çalıştığımda ise 2.hesabım için kod geldi (aynı e postayı kullanıyorum) Nasıl çözebilirim bu durumu? :( Çözemesem bile hesabı kapatmanın bir yolu yok mu yeni hesap açmak için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle herkese iyi günler :) Instagram hesabıma birkaç ay sonra girmeyi düşündüm. Girmeye çalıştım ancak şifremi unutmuştum. Normal bir şekilde şifremi sıfırlamaya çalıştım ama maalesef yapamadım. Şifremi unuttum deyip telefonuma kod gelmesini istedim ama bir sorun oluştu şeklinde bir hatayla karşılaştım. E-posta yoluyla kod almaya çalıştığımda ise 2.hesabım için kod geldi (aynı e postayı kullanıyorum) nasıl çözebilirim bu durumu? :( çözemesem bile hesabı kapatmanın bir yolu yok mu yeni hesap açmak için?

Mobil veri açıkken dene, bazen öyle olabilir.

Geri
Yukarı