Instagram hesabının şifresi değiştirilmiyor

5harf

Hectopat
Edit: Sonunda oldu. Telefondan eski hatırladığım bir şifremi yazdım, yanlış şifre dedi. Hemen kutunun altında bağlantı gönder seçeneği çıktı. Dokundum, doğrulama kodu ya da şifre yenileme seçeneği verdi. Şifre yenilemeyi seçip, sonunda şifremi değiştirebildim. Konu kilitlenebilir.

Merhaba dostlar,
iPhone cihazımı, ahize ve stereo hoparlörden gelen sesin ve kalitesinin düşüklüğü sebebiyle servise vermiştim. Haliyle cihazı sıfırlayıp aldılar. Bugün cihazımı teslim aldım, uygulamalarımı yükledim. Buraya kadar her şey çok iyi. Instagram'ı indirdim fakat hesabımın şifresini hatırlamıyorum. Giriş yapamıyorum diye seçenekleri denemeye başladım. Bana şifre sıfırlama seçeneği yerine SMS üzerinden link yollandı. Tıkladım bu sefer de hesabınızın açık olduğu diğer cihaza bildirim gönderildi onaylamanız gerekiyor gibi şeyler yazdı. Bilgisayarımda hesabım açık, girdim baktım hiçbir yerde bildirim gelmiyor. Tekrar tekrar denedim, olmadı. Bu sefer tanınmayan cihazdan giriş yapmayı fazla denemekten dolayı 1 gün sonra tekrar deneyin hatası veriyor. Bilgisayardan hesabın şifresini değiştireyim diyorum, bu sefer de eski şifremi istiyor. Zaten şifremi hatırlamıyorum deli oluyorum hala eski şifre soruyor. Şifremi unuttum seçeneğine tıklıyorum yine bağlantı yollamak istiyor, tıklıyorum bu sefer de hesabıma tekrar giriş yapmışım gibi ana sayfama düşüyor. Çıkış yapıp tekrar girdim şifre falan istemedi, numarama onay kodu yolladı, tekrar giriş yapmış oldum. Şimdi de hesap bloke olur diye çıkış da yapamıyorum kaldım öyle.

Yardıma falan baktım hep aynı çözüm. Hiçbir şekilde şifremi değiştirmeme izin vermiyor çıldıracağım artık. Bildiğiniz ekstra bir yöntem var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı