Instagram hikaye izlenmeleri neye göre sıralıyor?

ezuer

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: RX 6600
İşlemci: Ryzen 5 5500
RAM: Kingston HyperX Fury 1x16 GB
Anakart: Gigabyte A320M-H
PSU: NZXT C550
SSD: Samsung 970 EVO Plus 1 TB
SSD2: Patriot P210 256 GB
HDD: Seagate Barracuda 1 TB
Benim bildiğim kadarıyla hesabımıza en sık gözatan kullanıcılar hikaye görüntülenmelerinde üst sıralarda yer alıyor.

Bilgim doğru mu emin değilim. Bilen arkadaşlar var mı?

Evet doğru sizin hesabınızla en çok etkileşime girenlere göre belirleniyor.

Tam tersi diye düşünüyorum. Sizin en çok etkileşime girdiğiniz hesaplar başta yer almaya başlar, örneğin anasayfanızda bir sayfayının postlarını üst üste beğenin birkaç gün boyunca o sayfayı göreceksinzi çoğunlukla aynı şekilde takip edilenlere girip etkileşime göre size orada en çok etkileşime girdiğiniz profilleri ve en az etkileşime girdiğiniz profilleri de göstercektir.

Tam tersi diye düşünüyorum. Sizin en çok etkileşime girdiğiniz hesaplar başta yer almaya başlar, örneğin anasayfanızda bir sayfayının postlarını üst üste beğenin birkaç gün boyunca o sayfayı göreceksinzi çoğunlukla aynı şekilde takip edilenlere girip etkileşime göre size orada en çok etkileşime girdiğiniz profilleri ve en az etkileşime girdiğiniz profilleri de göstercektir.

Hiç paylaşım yapmayan arkadaşım en üstte çıkıyor. Profiline falanda girmiyorum.

Büyük ihtimal öyledir 7/24 mesajlastığım nadiren story atan bir dostum var onun st si direk en önde çıkıyor.

Hocam benim bahsettiğim hikaye izlenme sıralaması. Mesajlarında etkisi var mıdır? Reels falan gönderiyoruz.

Geri
Yukarı