Instagram IP verir mi?

TheMajorA

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Instagram'da birine sövdüm seni dava edeceğim falan dedi yaşım 13 biraz önce as attı Instagram'dan IP adresimi istemiş sizce öyle bir şey verir mi? Instagram başım dönüyor elim ayağım titriyor yardım.

Daha önce dava yiyen var mı kaç bin ceza gelir sizce en kötü? Sicile işler mi ilerdeki spor mesleğim için?

Bilen biri yanıt versin Google'da düzgün bilgi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendisi Instagram'dan istediyse hayır, Instagram IP adresini ona vermez. Fakat yetkili makamlar gelip Instagram'dan sizi soruşturursa Instagram donunuzun rengini bile verir. Fakat korkmayın, bir dava açmak o kadar kolay bir şey değil ve para gerekir. Sırf biri küfür etti diyede o kadar para verip dava açan sayısı çok azdır. Kısacası korkmanız gereken bir durum yok, dava yiyebilirsiniz ama çok büyük ihtimalle yemeyeceksiniz.

Arkadaşlar Instagram'da birine sövdüm seni dava edeceğim falan dedi yaşım 13 biraz önce as attı Instagram'dan IP adresimi istemiş sizce öyle bir şey verir mi? Instagram başım dönüyor elim ayağım titriyor yardım.

Daha önce dava yiyen var mı kaç bin ceza gelir sizce en kötü? Sicile işler mi ilerdeki spor mesleğim için?

Bilen biri yanıt versin Google'da düzgün bilgi yok.
Instagram ağır suç harici veri vermiyor dost hergün binlerce insan birbirine sövüyor ancak terör taciz veyahut daha ağız cezalarda savcılar ve siber isterse alabilir eğer anonim bir hesaptan yaptıysan bir şey olmaz ama isim soy isim varsa sıkıntı şimdiden geçmiş olsun don istersen alabilirim.

Kendisi Instagram'dan istediyse hayır, Instagram IP adresini ona vermez. Fakat yetkili makamlar gelip Instagram'dan sizi soruşturursa Instagram donunuzun rengini bile verir. Fakat korkmayın, bir dava açmak o kadar kolay bir şey değil ve para gerekir. Sırf biri küfür etti diye de o kadar para verip dava açan sayısı çok azdır. Kısacası korkmanız gereken bir durum yok, dava yiyebilirsiniz ama çok büyük ihtimalle yemeyeceksiniz.

Aga adam ciddiydi bu arada edecekti son anda kurtardım:D Teşekkürler bilgiler için.

Instagram ağır suç harici veri vermiyor dost her gün binlerce insan birbirine sövüyor ancak terör taciz veyahut daha ağız cezalarda savcılar ve siber isterse alabilir eğer anonim bir hesaptan yaptıysan bir şey olmaz ama isim soy isim varsa sıkıntı şimdiden geçmiş olsun don istersen alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı