Instagram kendi kendine sayfa takip ediyor

Merhaba, az önce fark ettim durumu. Bu takip ettiği sayfayı benim takip ettiğim büyük sayfalarda takip ediyor ve birkaç yakınımda da takibe alınmış. KMSpico, takipçi arttırma vs. bir uygulamaya da hiç bulaşmadım. Sayfayı engellediğimde de anında engel kalkıyor. Takibe almasının sebebi ne olabilir?
Eliniz kayıyor olmasın hocam :)

O zaman yapacak çok da bir şey kalmıyor hocam. O hesap düzelmez benim de hesabım aynı. Yeni hesaba da üşengeç olduğum için geçemiyorum.
Ama tavsiyem yeni hesaba geçmeniz. Geçmezseniz de iki faktörlü kimlik doğrulama yaparsanız hesaba bir şey olmaz.
Yardımlarınız için teşekkürler hocam. Yeni hesaba geçmek daha mantıklı duruyor şu anlık.

Bir de kullanıcı adı değiştirmeyi deneyin bakalım. Belkide yanlışlıkla bir siteye Instagram kullanıcı adınızı verdiyseniz bir açık sayesinde kodlarla sizi başka hesaplara takip ettiriyor olabilirler.

Bir de kullanıcı adı değiştirmeyi deneyin bakalım. Belkide yanlışlıkla bir siteye Instagram kullanıcı adınızı verdiyseniz bir açık sayesinde kodlarla sizi başka hesaplara takip ettiriyor olabilirler.
Kullanıcı adım önceden akım olmuş bir şeydi ben vermesemde bulmuş olabilirler bu da mantıklı geliyor kulağa.

Kullanıcı adım önceden akım olmuş bir şeydi ben vermesemde bulmuş olabilirler bu da mantıklı geliyor kulağa.

Böyle siteler kullanıcı adından yürütüyor işlerini. Sistemde bir açıklık bulup kullanıcı adından takip ettiriyor galiba. Siz bir kullanıcı adını değiştirin 1 hafta boyunca takip sayınızı her gün SS alın. Eğer değişmezse sorun düzelmiştir. Ama eğer artmaya devam ediyorsa o hesap gitmiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı