Instagram mesajlara girince uygulamadan atıyor

Plency

Hectopat
Dün gece Instagram üzerinden arkadaşımla mesajlaşıyordum.
Sonra ana sayfaya dönüp gönderilere bakarken tekrar mesaj atacaktım fakat mesaj atamadım.
Durduk yere Instagram kendi kendini kapatıyor.
Bunun çözümü nedir?

Aynı sorunu bende yaşıyorum 2 gündür falan gece böyle oldu bende ama milyonkarca Android telefonda sorun olduğu söyleniyor mesaj kutusuna gieiyorum başkasına mesaj atacağım zaman daha mesajlar yüklenmeden uygulamadan atıyor.

Hala hata var ve sadece instagram değil google ın sorunu olduğu için gmaile girince de atıyor google play den indirdiğim birkaç uygulamada böyle bi sorun oluştu

Hala hata var ve sadece Instagram değil Google'ın sorunu olduğu için Gmail'e girince de atıyor Google Play'den indirdiğim birkaç uygulamada böyle bir sorun oluştu.

Önce Chrome'ı ayarlardan devre dışı bırakın sonra Play Store'dan Android System webview i güncelleyin ardından Chrome'u etkinleştirip güncelleyin sorun çözülür. Çözülmesse yaz.

Önce Chrome'ı ayarlardan devre dışı bırakın sonra Play Store'dan Android System webview i güncelleyin ardından Chrome'u etkinleştirip güncelleyin sorun çözülür. Çözülmesse yaz.

Herkesin anlayacağı dille daha basit bir şekilde tekar anlatır mısın? Mesela uygulamalar zaten güncel ise o zaman ne yapacağız?

Geri
Yukarı