Instagram mesajları yanıtlanmıyor

Hds

Decapat
Makaleler
4
Başlıkta belirttiğim gibi forumdaşlarım. Ne yapmam lazım? Birçok şey denedim olmadı yeni hesap açtım orada oldu ancak asıl hesabımda olmuyor.

Ben de 1-2 ay önce hesap açtım ve mesaj yanıtlama, kaybolan mesaj gibi özellikler bende de yok. Bildiğim kadarıyla hesaplara güncelleme gelmesi gerekiyor.

Hocam bir kaç gün bekleyin kendiliğinden düzelecek instayı her silip yüklediğimde oluyordu bana da.
Hocam çok şey denedim olmadı silip yükledim yine olmadı. Bekleyince hallolur mu dersiniz?

Ben de 1-2 ay önce hesap açtım ve mesaj yanıtlama, kaybolan mesaj gibi özellikler bende de yok. Bildiğim kadarıyla hesaplara güncelleme gelmesi gerekiyor.
Hocam ne kadar saçma iş bu yeni hesap açtım anında oldu asıl hesapta neden olmadı

Hocam çok şey denedim olmadı silip yükledim yine olmadı. Bekleyince hallolur mu dersiniz?

Hocam ne kadar saçma iş bu yeni hesap açtım anında oldu asıl hesapta neden olmadı
Hocam yanıtlanmıyordan kastınız mesajı sağa kaydırdığınızda yanıtlanmaması ayrıca temanın normale göre daha değişik olması ise 2-3 gün içinde düzeliyor o. Hatta daha kısa bile olabilir.

Hocam yanıtlanmıyordan kastınız mesajı sağa kaydırdığınızda yanıtlanmaması ayrıca temanın normale göre daha değişik olması ise 2-3 gün içinde düzeliyor o. Hatta daha kısa bile olabilir.
Peki hocam anladım ancak şöyle de bir sorun var. Telefonun görev penceresinde instagram ın ismi yazmıyor hatta bazen ayarlardan uygulamalara girdiğimde de gözükmüyor sizce neden böyle?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-13-10-22-40-653_com.miui.home.png
    Screenshot_2023-07-13-10-22-40-653_com.miui.home.png
    272 KB · Görüntüleme: 16

Yeni konular

Geri
Yukarı