Instagram not kısmına özlü söz yazanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Onsekiz yaşını dolduran her Türk vatandaşı, seçme ve halkoylamasına katılma hakkına sahiptir.

Zorunda degilim ama sonucunda RT secilecegi için oturdugum yerden kalkıp sıra bekleyemem. Gitmem ki abi bana ne? 18 bitiyor ama gitmeyeceğim. Babam da gitmiyor benim. Ne gerek var diye 8milyon insan var diyor bizim oy kimseyi kurtarmaz diyor. Haklı da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin gibi muhteşem insanlar sayesinde hep ileriye gitmeye devam edeceğiz, çok teşekkürler(!)

13-14 yaşında komik olduğunu düşünen gelişimini tamamlamış ergen topluluğu gördüğüm zaman böyle oluyorum.

Dosya Ekleri

• 289888441_1688157161545556_612718279982966003_n.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 23
Sizin gibi muhteşem insanlar sayesinde hep ileriye gitmeye devam edeceğiz, çok teşekkürler(!)

Ne alaka kanka RT'ye vermem ama cemuzana veririm emin olabilrisin sen kadar bende istiyorum TR eski haline dönsün her şey ucuz olsun ama olmuyor bundan sonra olmazda hem ben yenilge acık bir insanım hangisi iş yaparsa ona veririm ama illa aklıma yatan birine vereceğim emin ol ama gündemi yakından takip ediyorum interneteki sokak röpartazlarından bilmişlik yapmıyorum.

13-14 yaşında komik olduğunu düşünen gelişimini tamamlamış ergen topluluğu gördüğüm zaman böyle oluyorum.

Onlara bende öyle bakıyorum salıyor tuto ben sadece susup onun deigi şeylere bakıp gülüyom zevkli oluyor.

Hocam not özelliği çok iyi bence fakat bu tarz yazıları saçma buluyorum not özelliği bu tarz şeyler için kullanılmamalı.

Çok saçma bir şey olmuş not olayı ben not paylaşan gördüğüm gibi direk üstüne basılı tutup gizle yapıyorum bir daha hiç gözükmüyor o kişi not paylaşınca.

Siz siz olun, biz olamasınız zaten

Bir nota arkadaşım böyle yazmış. Doğru diyor aslında; onlar gibi seviyesiz olamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…