Instagram Reels kısmında "gore" videolar çıkıyor

theidea1234

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bu aralar Instagram Reels kısmında karşıma ara sıra gore videolar çıkmaya başladı ve bundan inanılmaz derecede rahatsız olmaya başladım.
Instagram üzerinden hiçbir hesabımda bu tür gönderileri beğenmedim veya bu gönderiler ile etkileşimde bulunmadım.
Hatta durum öyle garip ki bu videolar da uyarı bile yok, şikayet ettiğimde kaldırılmıyor bile.
Ayrıca ilgilenmiyorum dememe rağmen bu son 2 aydır hala karşıma çıkmaya devam ediyor, önceden asla çıkmazdı bu tür gönderiler, iyice saçma bir uygulama olmaya başladı rakam içeren bir yorum attığım da hesabım spam yiyor. Bu tür gönderi atanlara bir şey olmuyor tuhaf gerçekten, öyle normal videolar değil bildiğiniz seegore, liveleak gibi yerlerden alınmış dehşet içeren görüntüler.

Merhaba, bu aralar Instagram Reels kısmında karşıma ara sıra gore videolar çıkmaya başladı ve bundan inanılmaz derecede rahatsız olmaya başladım.
Instagram üzerinden hiçbir hesabımda bu tür gönderileri beğenmedim veya bu gönderiler ile etkileşimde bulunmadım.
Hatta durum öyle garip ki bu videolar da uyarı bile yok, şikayet ettiğimde kaldırılmıyor bile.
Ayrıca ilgilenmiyorum dememe rağmen bu son 2 aydır hala karşıma çıkmaya devam ediyor, önceden asla çıkmazdı bu tür gönderiler, iyice saçma bir uygulama olmaya başladı rakam içeren bir yorum attığım da hesabım spam yiyor. Bu tür gönderi atanlara bir şey olmuyor tuhaf gerçekten, öyle normal videolar değil bildiğiniz seegore, liveleak gibi yerlerden alınmış dehşet içeren görüntüler.

Bana bir ara böcek fare yeme kızartma videoları falan geliyordu 1 2 saatiniz ayırıp düzeltmeyi deneyin.

Takip ettiğiniz kişilerin izlediği şeyler ve başka uygulamalarda/sitelerde olan verilerinizle ilgili şeyler de önünüze çıkıyor. Yani örneğin sıkıntılı içeriklerin olduğu bir yere giriyorsunuz ve oradan bu veri alınıp diğer tarafta da kullanılıyor çünkü devir böyle işliyor. Genelde alakasız yere girseniz bile Facebook'un takip ettiğini bilmelisiniz. Aynı şekilde sizin takip ettiğiniz kişiler de izleniyor ve onlarla ortak ilgi alanınız olduğu düşünülüp karşınıza onun izlediği içerikler çıkabiliyor. Benim de motorla alakam yok ama bir gün durduk yere karşıma arka arkaya motor videoları çıkmıştı ve şaşırmamıştım bile.

O videoları uzun süre izlemeden hızlıca geçin, en iyi çözümlerden olabilir. Baktığınız süre de önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı