Instagram sayfasına girerken Instagram'ın çökmesi

euronix

Centipat
Az önce Instagram hesabımda gezerken bir videoya denk geldim ve videodaki kişinin kim olduğunu öğrenmek için yorumlara baktım. Yorumlarda biri bir sayfayı etiketlemişti ismi şüpheli gelmişti ama yine de tıkladım (t ile başlıyor ismi hesabın). Sayfaya girmeden Instagram hesabım çöktü ve geri açılmıyor şu anda. Böyle kalacak mı yoksa bir çözümü var mı? Korkuyorum bir şey olacak diye. Virüs hesap çalınması vs. gibi. Şimdiden teşekkürler herkese. Bir de bu hesap Instagram çökerten hesap olarak geçiyormuş internette de paylaşılmış bayağı.

Arkadaşlar şimdi hesabıma giriş yapabildim bir sorun yok gibi gözüküyor ama kalıcı bir etkisi olur mu? Hesap bilgilerimin paylaşılması, virüs gibi ona göre gerekli adımları atacağım da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer tavsaniz gibi bir hesaptan bashediyorsan yok virus falan değil. Hala çözülemeyen bug.
İnstagramı önbellekten temizle, yeniden gir, sorun kalmaz.

Eğer tavsaniz gibi bir hesaptan bashediyorsan yok virus falan değil. Hala çözülemeyen bug.
İnstagramı önbellekten temizle, yeniden gir, sorun kalmaz.
Evet bahsettiğim hesap oydu da belki yasaktır diye yazmadım çok teşekkürler. Bir de instagramı önbellekten nasıl temizliyoruz acaba ? Tekrardan teşekkürler
Evet bahsettiğim hesap oydu da belki yasaktır diye yazmadım çok teşekkürler. Bir de instagramı önbellekten nasıl temizliyoruz acaba ? Tekrardan teşekkürler
Gerek kalmadı buldum teşekkürler tekrardan iyi günler :)

Evet bahsettiğim hesap oydu da belki yasaktır diye yazmadım çok teşekkürler. Bir de Instagram'ı önbellekten nasıl temizliyoruz acaba? Tekrar teşekkürler

Önbellekten derken şu son açılan uygulamalardan yani. Oradan Instagram'ı kapat ve sonra yeniden başlat programı.

Yeni konular

Geri
Yukarı