Instagram toplu takipçi çıkarma nasıl yapılrı?

schnitt

Centipat
Hesabımda 10K takipçi var ve bunlar tek tek çıkarılmaz. Autocliker ile bile aşırı zor çıkıyor. Bunun kolay yöntemi var mı toplu bir şekilde? Bazı uygulamalar var ama güvenemiyorum hesabım gider diye.

Bu siteye girin oradaki kodu kopyalayın ve bilgisayardan Instagram giriş yapın. Ardından F12 basın ve console kısmına kodu yapıştırın ve enter basın. Karşınıza çıkan ekrandan Run butonuna basın. Burada sizi takip etmeyen kişiler gözükecek, sağ üstten hepsini seçip alt kısımdan Done butonuna basın. En azından listeyi bu şekilde belki %90 azaltmış olursunuz.

Bu siteye girin oradaki kodu kopyalayın ve bilgisayardan Instagram giriş yapın. Ardından F12 basın ve Console kısmına kodu yapıştırın ve enter basın. Karşınıza çıkan ekrandan run butonuna basın. Burada sizi takip etmeyen kişiler gözükecek, sağ üstten hepsini seçip alt kısımdan done butonuna basın. En azından listeyi bu şekilde belki %90 azaltmış olursunuz.

Hocam benim bahsetiğim benim benim bot takipçiler yani ben takip etmiyorum orada sadece ünlüler çıkıyor.

Geri
Yukarı