Instagram'da bir Reels nasıl aratılır?

İstemiYabgu

Hectopat
Makaleler
1
Instagram'da bir Reels videosunun bir yerlerde paylaşıldığından şüpheleniyorum. Bunu öğrenmenin bir yolu var mıdır? Bu videoyu Instagram'da veya internette aratabilir miyim mesela?

Karşınıza çıkmadığı sürece bulmanız pek mümkün değil. Bunun yerine pek yaygın olmayan bir yöntem vereyim, şansınızı deneyin. Şüphelendiğiniz videodan bir SS alın, Google görsel ve Yandex görsel üzerinde sırasıyla aratın. Belirli sosyal mecralarda paylaşılıp popüler olduysa video, karşınıza çıkacaktır.

Karşınıza çıkmadığı sürece bulmanız pek mümkün değil. Bunun yerine pek yaygın olmayan bir yöntem vereyim, şansınızı deneyin. Şüphelendiğiniz videodan bir SS alın, Google görsel ve Yandex görsel üzerinde sırasıyla aratın. Belirli sosyal mecralarda paylaşılıp popüler olduysa video, karşınıza çıkacaktır.
Benim de aklıma gelen tek yöntem bu oldu ve ordan bir sonuç alamadım. Galiba başka bir yolu yok bu işin.

Anlamadım kendi videonun paylaşıldığından mı şüpheleniyorsun ?
Ben değilim. 300 küsür takipçisi olan bir arkadaşımın sıradan bir videosu 800 bin izlendi. Instagramda biliyorsunuz sapık sayfalar mevcut veya sadece güzel kızları paylaşan sayfalar var. Oralarda paylaşılmış olabileceğinden şüpheleniyorum açıkçası.

Geri
Yukarı