Çözüldü Instagram’da birini engellediğimde neler olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alfirk

Kilopat
Merhaba, iyi akşamlar. Bugün birini Instagram’dan engelledim. Hem kendini, hem yeni açacağı hesapları.

Engelledim fakat şimdi neler oldu mesela? O benim profilime girebilir mi? Çünkü arama yerine onu yazdığım zaman ben onun profilini görebiliyorum. Kullanıcı adı hala çıkıyor. Onda da benimki çıkıyor mudur?

Sonra DM’den mesajlaşmıştık. Engelledikten sonra onda mesajlar duruyor mu peki, yoksa silinir mi?

Başka neler oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Profilinizi göremez, ama mesajlarınız kalır. Onun dışında size hiçbir şekilde mesaj atamaz; takipçi ve takip sayınızı, profil fotoğrafınızı, bionuzu göremez.
Merhaba, iyi akşamlar. Bugün birini Instagram'dan engelledim. Hem kendini, hem yeni açacağı hesapları.

Engelledim fakat şimdi neler oldu mesela? O benim profilime girebilir mi? Çünkü arama yerine onu yazdığım zaman ben onun profilini görebiliyorum. Kullanıcı adı hala çıkıyor. Onda da benimki çıkıyor mudur?

Sonra DM'den mesajlaşmıştık. Engelledikten sonra onda mesajlar duruyor mu peki, yoksa silinir mi?

Başka neler oluyor?

Profiline giremez senin kullanıcı adını aratsa hesabın çıkmaz mesajlar kalır ama gizli sekmeden senin profilinin URL'sini yapıştırırsa profinini görebiliyor tabii bu bazen oluyor bazen olmuyor.

Profilinizi göremez, ama mesajlarınız kalır. Onun dışında size hiçbir şekilde mesaj atamaz; takipçi ve takip sayınızı, profil fotoğrafınızı, bionuzu göremez.

Çözüm
Merhaba, iyi akşamlar. Bugün birini Instagram’dan engelledim. Hem kendini, hem yeni açacağı hesapları.

Sonra DM’den mesajlaşmıştık. Engelledikten sonra onda mesajlar duruyor mu peki, yoksa silinir mi?

Başka neler oluyor?
Kendin dene direkt. Tanıdğın birine beni engelle 2dk de
sonra bu soruların cevabını alırsın zaten.

Senin profilini göremez, aramada çıkmaz, önerilenlerde çıkmaz. Aynı şekilde sende. Mesajlar durur ama profil fotoları gözükmez ve profile ulaşamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı