Instagram'da Farklı Birisinin Benim Mailimi Kullanması

Ytweny

Hectopat
Millet merhaba. Instagram'da tanımadığım birisi benim mailim ile hesap açmış. Mail adresime bildirimleri geliyor. Gelen maillerin alt kısmında "Eğer bu hesap size ait değilse abonelikten çıkın veya email adresinizi bu hesaptan silin" ibaresi var. İlgili bağlantıya tıkladığım zaman beni bir sayfaya yönlendiriyor ve bu bağlantı artık geçerli değil diyor. Mail tarihleri çok yakın, 1 ay bile olmamış. Ne yapmam lazım ?

Edit: Kendisi bir de Facebook hesabı açmış. Eposta olarak benim epostamı verdiği için şuan hesaba giriş yapabiliyorum. Hesabı silme seçeneği var. Hesabı silmem mi gerekir yoksa Facebook'a bildirmem mi ?

Son düzenleme:
@Jira İlk aşamada direk üstüne açabiliyor eğer çok fazla istek atar veya istek alırsa onaylama o şekilde istiyor.

Hesaba giriş yapabiliyorsanız, girin şifreyi değiştirin ve hesabı silin ilerde başınıza bir şey gelmesin.

@Jira İlk aşamada direk üstüne açabiliyor eğer çok fazla istek atar veya istek alırsa onaylama o şekilde istiyor.

Hesaba giriş yapabiliyorsanız, girin şifreyi değiştirin ve hesabı silin ilerde başınıza bir şey gelmesin.

Hesaba erişimim var lakin silmeye çalıştığımda şifre istiyor ve yeni oluşturduğum şifreyi girince şifre hatalı diyor.

Bende outlook.com'un açığını buldum: Günde 2 kere hesap açma hakkınız var telefonsuz fakat bu hesapları açtıktan sonra hemen kullanmalısınız çünkü 15 dakika sonra telefon doğrulaması istiyor. Onun dışında 2 taneden fazla açarsanız direk hesabı açarken sorar telefonu unutmayın. Eğer şansınızı outlook'da denediniz ve hakkınız bittiyse direk hiçbirşeyle uğraşmadan sınırsız gmail hesabı açabiliyorsunuz diye biliyorum telefon numarası istemiyor sanırım.

Facebook hesabını silme işlemini başlatmayı başardım. İnstagram konusunda ne yapabilirim ? (İki hesapta aynı kişinin gözüküyor)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı