Instagram'da fotoğraflar beğenilmiyor ve büyütülmüyor

hedefodtu

Centipat
Daha fazla  
Instagram'da eskiden fotograflari ekrana iki kere tiklayip begenebiliyordum ve iki elimle fotoyu buyutebiliyordum fakat simdi sadece fotografin altindaki kalp butonuna tiklayinca begenebiliyorum ve hiçbir şekilde fotoyu buyutemiyorum. Nasıl cozebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram'da eskiden fotograflari ekrana iki kere tiklayip begenebiliyordum ve iki elimle fotoyu buyutebiliyordum fakat simdi sadece fotografin altindaki kalp butonuna tiklayinca begenebiliyorum ve hiçbir şekilde fotoyu buyutemiyorum. Nasıl cozebilirim?
Instagram'da yapılan güncellemeler ile bazı özelliklerin yer değiştirmesi veya değiştirilmesi söz konusu olabilir. Bu nedenle, bahsettiğiniz özelliklerin kullanımı değişmiş veya kaldırılmış olabilir.

Fotoğrafları iki kez dokunarak veya yakınlaştırarak görüntüleme özelliği halen Instagram'da mevcut olsa da, bazı durumlarda bu özellik çalışmayabilir. Bu durumda, Instagram uygulamanızın güncel olup olmadığını kontrol etmenizi öneririm. Eğer güncellemeleri yüklediyseniz, Instagram uygulamasını yeniden başlatarak ve telefonunuzu yeniden başlatarak sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca, bazı özelliklerin kullanılamaz olması, hesabınızla ilgili bir sorun olabileceğine işaret edebilir. Eğer hesabınızda bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, Instagram Destek ekibiyle iletişime geçerek yardım isteyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı