Instagram'da hesabıma bot atılır mı?

Akeron

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Instagram bot hesapları kapatıyor, ben hesabımı herkese açık yapmak istiyordum gittiğim lokasyonları hikayelerime ve postlarıma eklemek ve yerler de paylaşımımın gözükmesini istiyordum. Mesela benden rahatsız olan biri bot basıp hesabı kapattırabilir mi? Önlem alabilir miyim bu duruma karşılık çok istiyordum herkese açık olmasını..

Instagram bot hesapları kapatıyor, ben hesabımı herkese açık yapmak istiyordum gittiğim lokasyonları hikayelerime ve postlarıma eklemek ve yerler de paylaşımımın gözükmesini istiyordum. Mesela benden rahatsız olan biri bot basıp hesabı kapattırabilir mi? Önlem alabilir miyim bu duruma karşılık çok istiyordum herkese açık olmasını.

Çok sıkıntı etme hocam. Benim de bir F1 sayfam var şu anda ve sayfam 2 ay içinde 3K takipçi kazanmıştı geçen yaz. Bunu yediremeyen arkadaşlar olacakki en Prime zamanımda bana bot atmışlardı 1000 tane hatta fotoları bile duruyor. Bu sadece etkileşimini azaltıyor onun dışında hiçbir kapatma vs gibi sorunla karşılaşmazsın.

Çok sıkıntı etme hocam. Benim de bir F1 sayfam var şu anda ve sayfam 2 ay içinde 3K takipçi kazanmıştı geçen yaz. Bunu yediremeyen arkadaşlar olacakki en Prime zamanımda bana bot atmışlardı 1000 tane hatta fotoları bile duruyor. Bu sadece etkileşimini azaltıyor onun dışında hiçbir kapatma vs gibi sorunla karşılaşmazsın.

Önlem alamazsın fakat Instagram bildirimlerini açarsan eğer tam bot atıldığı zamanda hesabına girer ve hesabını gizliye alırsın. Pat diye 1K takipçi gelmez asla 100'er şeklinde botlar gelir.

Önlem alamazsın fakat Instagram bildirimlerini açarsan eğer tam bot atıldığı zamanda hesabına girer ve hesabını gizliye alırsın. Pat diye 1K takipçi gelmez asla 100'er şeklinde botlar gelir.
Hocam sadece algoritma düşeceğinden emin misiniz technopatta bazı insanlar hesabıma bot basıp kapattırdılar gibi konular oluşturmuş ve instagram'a mail atınca dönüş olmuyormuş hesap açılmıyormuş yazılana göre ne düşünüyorsunuz?

Geri
Yukarı