Instagram'da Kaydedilen Videoları İndirmek

Lazasker

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Biraz araştırdım fakat bulamadım, belki sizlerin bilgisi vardır.

Instagram hesabımdaki "kaydedilenler" kısmında yaklaşık 1000 tane video var ve beni bunları bilgisayarıma veya telefonuma indirmem gerekiyor. URL kopyalayıp tek tek indirmek çok zahmetli olacak. Bu videoları toplu şekilde indirme gibi bir şey söz konusu olabilir mi acaba? Toplu olarak olmasa bile en kısa yoldan nasıl indirebilirim?

Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Tam olarak aradığınız uygulama 4KStogram. Uygulama istediğin hesapların fotoğraflarını, videolarını ve hikayelerini otomatik olarak indirmenize yarıyor. Ayrıca sizin istediğiniz gibi kendi hesabınızdaki kaydedilenleri de indirmenize olanak sağlıyor.
Programın ücretli ve ücretsiz sürümü var. Ücretsiz sürümde bu destek var mı bilmiyorum denemeniz lazım. Bilgisayarınıza kurduktan sonra ayarlardan oturum açıp "-Düzenle -Kayıtlı Gönderilerime Abone Ol" derseniz kaydettiğiniz tüm gönderileri indirmeye başlar.

4K Stogram | Export, Download and Backup your Instagram photos
Öyle bir şey sanmıyorum olsun zira hesabınıza erişim izni vermeniz gerekir. Tek tek indirmekten başka çare yok. En azından benim bildiğim.

Google Chrome'da uzantılar/eklentiler var. Mobilde de uygulama mağazasında programlar var. Google Chrome'daki uzantı/eklentiler sanırım erişim izni istemiyor fakat mobil uygulamalar hesabına giriş yapmanı istiyor diye biliyorum.

Tam olarak aradığınız uygulama 4KStogram. Uygulama istediğin hesapların fotoğraflarını, videolarını ve hikayelerini otomatik olarak indirmenize yarıyor. Ayrıca sizin istediğiniz gibi kendi hesabınızdaki kaydedilenleri de indirmenize olanak sağlıyor.
Programın ücretli ve ücretsiz sürümü var. Ücretsiz sürümde bu destek var mı bilmiyorum denemeniz lazım. Bilgisayarınıza kurduktan sonra ayarlardan oturum açıp "-Düzenle -Kayıtlı Gönderilerime Abone Ol" derseniz kaydettiğiniz tüm gönderileri indirmeye başlar.

4K Stogram | Export, Download and Backup your Instagram photos

Çözüm
Muhteşemsin hocam. Keşke daha önce sorsaymışım, kara kara düşünüyordum ben de...

Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim yardımları için. @istanblue34 ün önerdiği program tam istediğim gibi ve şu an ücretsiz olarak kaydedilen videolarımı indiriyorum.
Verimlilik uygulamaları özel ilgi alanım :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı