Instagram'da mavi tik nasıl kaldırılır?

rossee

Yoctopat
Daha fazla  
Instagram mavi tik aboneliğimi iptal etmek istiyorum ama aboneliğimi bulamıyorum. Google Play'de görünmüyor. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram mobil uygulamasını açın.
  1. Profilinize gitmek için
    profile

simgesine veya sağ alttaki profil resminize dokunun.
  2. Sağ üstteki
    more options

simgesine ve sonra
    settings

Ayarlar ve gizlilik'e dokunun.
  3. Hesaplar Merkezi'ne ve sonra Meta Verified'a dokunun.
  4. Aboneliği Yönet'e dokunun.
  5. Meta Verified aboneliğinizi iptal etmek için App Store veya Google Play'e yeniden yönlendireceksiniz.
Meta Verified aboneliğinizi iptal ettiğinizde aboneliğiniz bitene kadar Meta Verified desteğine ve avantajlarına erişmeye devam edebileceksiniz. Destek ekibiyle aranızdaki açık konuşmalar veya biletler faturalandırma döngüsü bittikten sonra kapatılabilir.
Aboneliğiniz bitene kadar beklemek istemiyorsanız Meta Verified avantajlarını hemen iptal etmeyi de seçebilirsiniz.

Instagram mobil uygulamasını açın.
  1. Profilinize gitmek için
    Eki Görüntüle 1911821
    simgesine veya sağ alttaki profil resminize dokunun.
  2. Sağ üstteki
    Eki Görüntüle 1911822
    simgesine ve sonra
    Eki Görüntüle 1911823
    Ayarlar ve gizlilik'e dokunun.
  3. Hesaplar Merkezi'ne ve sonra Meta Verified'a dokunun.
  4. Aboneliği Yönet'e dokunun.
  5. Meta Verified aboneliğinizi iptal etmek için App Store veya Google Play'e yeniden yönlendireceksiniz.
Meta Verified aboneliğinizi iptal ettiğinizde aboneliğiniz bitene kadar Meta Verified desteğine ve avantajlarına erişmeye devam edebileceksiniz. Destek ekibiyle aranızdaki açık konuşmalar veya biletler faturalandırma döngüsü bittikten sonra kapatılabilir.
Aboneliğiniz bitene kadar beklemek istemiyorsanız Meta Verified avantajlarını hemen iptal etmeyi de seçebilirsiniz.
Bunları yaptım hepsini fakat Google Play'de benim aboneliğim görünmüyor, sorun orada. Abonelik görünse silecem de yok işte ortada

Bunları yaptıysanız ve aboneliği aldığınız Google Play Store üzerinden aboneliğiniz gözükmüyor ise aboneliğiniz iptal olmus demektir. Yakın zamanda mavi tikiniz kaybolur sanıyorum.

Bunları yaptıysanız ve aboneliği aldığınız Google Play Store üzerinden aboneliğiniz gözükmüyor ise aboneliğiniz iptal olmus demektir. Yakın zamanda mavi tikiniz kaybolur sanıyorum.
Yarın süresi doluyor, bugün hesaptan ödeme çekilmek istendi fakat bakiye olmadığı için çekemedi ,bende iptal edeyim diye baktım ve bu sorunla karşılaştım

Geri
Yukarı