Instagram'da mesaj seçip yanıtlama

Sanmıyorum çünkü Android sürümünüz 8.0'a kadar çıkabiliyor. 5.1.1 sürümünde bile bu özellik kullanılabiliyor.
4.4.2 de kullanabiliyorum ama?

Benim telefonum iPhone 11. instagrama 2 hesapla giriş yaptığımda aynı cihazda birisinde DM güncellenmiş şekilde diğerinde ise değil ve güncelleme yok. Uygulama güncel olmasa diğerinde de sıkıntı olur. Uygulama da güncel App Store'a baktığımda güncelle seçeneği yok. DM güncelleme seçeneği de bulunmuyor ne yapmam gerekiyor bir türlü çözüm bulamadım. Telefonum da son güncelleme de var. 15.5 güncellemesini de yaptım ama bir türlü sıkıntıyı çözemedim. Uygulamayı sildim yükledim hiçbir türlü olmadı.

Benim telefonum iPhone 11. Instagram'a 2 hesapla giriş yaptığımda aynı cihazda birisinde DM güncellenmiş şekilde diğerinde ise değil ve güncelleme yok. Uygulama güncel olmasa diğerinde de sıkıntı olur. Uygulama da güncel App Store'a baktığımda güncelle seçeneği yok. DM güncelleme seçeneği de bulunmuyor ne yapmam gerekiyor bir türlü çözüm bulamadım. Telefonum da son güncelleme de var. 15.5 güncellemesini de yaptım ama bir türlü sıkıntıyı çözemedim. Uygulamayı sildim yükledim hiçbir türlü olmadı.

Çözüm bulabildin mi?

Benim telefonum iPhone 11. Instagram'a 2 hesapla giriş yaptığımda aynı cihazda birisinde DM güncellenmiş şekilde diğerinde ise değil ve güncelleme yok. Uygulama güncel olmasa diğerinde de sıkıntı olur. Uygulama da güncel App Store'a baktığımda güncelle seçeneği yok. DM güncelleme seçeneği de bulunmuyor ne yapmam gerekiyor bir türlü çözüm bulamadım. Telefonum da son güncelleme de var. 15.5 güncellemesini de yaptım ama bir türlü sıkıntıyı çözemedim. Uygulamayı sildim yükledim hiçbir türlü olmadı.

@Recep Baltaş hocam konu hakkında hiçbir yerde kesin bir bilgi yok. Rica etsem bu konu hakkında bizi bilgilendirme imkanınız var mı acaba?

Sorun igden kaynaklı bazı ülkelerde DM güncellemesine izin vermiyorlar(çoğu Avrupa ülkesi).VPN'le Amerika'ya vs bağlanıp bir hesap açarsanız DM güncelli normal VPN'siz türkye IP'sinden hesap açarsanız DM güncellemesiz bir şekilde geliyor. Çoktan Türkiye'de açılmış hesaplarda DM nasıl güncellenecek ben de bilmiyorum ve 3 aydır bu sorun benim de hayatımı zorlaştırıyor :/

Geri
Yukarı