Instagram'da mesajlar güncellenmiyor

Wynex

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

iPhone XR kullanıcısıyım, telefona İnstagram'dan gelen mesaj bildirimi geliyor. Kilidi açıp İnstagram'a giriyorum, üstten sürükleyip (yenilememe rağmen) yeni gelen mesajı göremiyorum. Eğer İnstagram'ı tamamen kapatıp açarsam yeni gelen mesajı görebiliyorum, öbür türlü göremiyorum. Tamamenden kastım ise şu, uygulamayı kapattığımızda arkada açık oluyor, arkada çalışan İnstagram'ı da kapatıyorum.

Bu bahsettiğim olay her zaman olmuyor, ara ara oluyor.

Instagram uygulamasını sıfırdan silip, tekrar yüklemeyi denediniz mi? Alternatif çözüm olarak; başka bir Instagram uygulamasını yükleyip kullanabileceğiniz bir aygıtınız varsa (başka mobil telefonu ya da tablet vs.) uygulamayı yükleyip tekrar dener misiniz? Eğer sorun yoksa Instagram'a geri bildirim atın.

Instagram uygulamasını sıfırdan silip, tekrar yüklemeyi denediniz mi? Alternatif çözüm olarak; başka bir Instagram uygulamasını yükleyip kullanabileceğiniz bir aygıtınız varsa (başka mobil telefonu ya da tablet vs.) uygulamayı yükleyip tekrar dener misiniz? Eğer sorun yoksa Instagram'a geri bildirim atın.
Başka telefonum yok maalesef, uygulamayı sildim tekrar yükledim şu anlık bir sıkıntı yok gibi.

Bu sorun bazen bende de oluyor. Ama internet ile alakalı olduğunu düşünüyorum. İnternetiniz yavaş olabilir, veya olduğunuz yerde çekmeyebilir.
Başka telefonum yok maalesef, uygulamayı sildim tekrar yükledim şu anlık bir sıkıntı yok gibi.
Annenizin, babanızın, kardeşinizin veya arkadaşlarınızın telefonundan bi baksanız? Sonuçta telefonu yemeyeceksiniz. :)

O halde geçmiş olsun diyelim :) Ola ki sorun devam ederse; Instagram'a destek atın, mutlaka yardımcı olacaklardır.
Teşekkürler. :)
Bu sorun bazen bende de oluyor. Ama internet ile alakalı olduğunu düşünüyorum. İnternetiniz yavaş olabilir, veya olduğunuz yerde çekmeyebilir.

Annenizin, babanızın, kardeşinizin veya arkadaşlarınızın telefonundan bi baksanız? Sonuçta telefonu yemeyeceksiniz. :)
Hocam şu anlık bir sıkıntı yok gibi, tekrarlarsa ailemden telefon ödünç alıp deneyebilirim. Ayriyeten modem odamın içinde.

İnstegram da tüm hesapların dm kutusu messenger şeklini aldı ve özelliklerini kullanıyor. Benim hesabımda olmadı. Nasıl olabilir acaba🙃

Yeni konular

Geri
Yukarı