Instagram'da şikayet etme yüzünden dava açılır mı?

@canaydo Bir insanı, yolda yürüdüğü için bile dava edebilirsiniz ama demek istediğim şey şu; bu dosya açılmaz bile.
Demek istediğim zaten şu zaten karşı tarafın kimin şikayet ettiginden haberi olmuyor haberi olmadığı için sıkıntı çıkmaz değil mi

Şu ana kadar yaklaşık 25 hesap şikayet edip 13 tanesini kapattırdım. Davalık olmadım.
Ya zaten böyle olmasinin nedeni karşı tarafa haber gitmiyor bir şey olmaz herhalde

Demek istediğim zaten şu zaten karşı tarafın kimin şikayet ettiginden haberi olmuyor haberi olmadığı için sıkıntı çıkmaz değil mi
Evet adam zaten haberi olmayan şeyi nasıl dava etsin fazla telaş ediyorsunuz merak etmeyi. Ayrıca o arkadaş attığınız şikayetten ban yese bile kimin şikayet ettiğini bulamaz içiniz rahat olsun

@Cavushan bakarsan sevinirim abi olay şu Instagram'dan bir hesabi şikayet ettik diyekim karşı taraf bizim kim olduğumuzu öğrenip dava açabilir mi mesela.

Geçen sefer ki konunuzda dikkatli olmanızı vb. şeyler söylemiştim size ancak siz bildiğiniz yoldan devam ediyorsunuz, bu konuda herhangi bir açıklamada bulunmak istemiyorum. Ayrıca rica ediyorum lütfen bundan sonraki bu tip konularınız da beni etiketlemeyin.

Geçen sefer ki konunuzda dikkatli olmanızı vb. şeyler söylemiştim size ancak siz bildiğiniz yoldan devam ediyorsunuz, bu konuda herhangi bir açıklamada bulunmak istemiyorum. Ayrıca rica ediyorum lütfen bundan sonraki bu tip konularınız da beni etiketlemeyin.
Geçen sefer ki konunuzda dikkatli olmanızı vb. şeyler söylemiştim size ancak siz bildiğiniz yoldan devam ediyorsunuz, bu konuda herhangi bir açıklamada bulunmak istemiyorum. Ayrıca rica ediyorum lütfen bundan sonraki bu tip konularınız da beni etiketlemeyi.
haklısınız zaten dikkat ediyorum artık yaşadığım en küçük şeyi bile dava edilmeye bağlıyorum yani aslında böyle bir şey olmayacağını biliyorum ama artık en küçük şey de bile korkuyorum zaten buralara yazmamın nedeni dikkat etmeye çalışmam hoşgörünüz ve anlayışınız için çok teşekkür ederim ve dikkatli olmayı da sürdüreceğim cevapladığınız için tekrardan çok teşekkürler.

Geri
Yukarı