Instagram'da story atarken aranılan müzikler gözükmüyor

kavgacisarhoss

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. Bugün story atmak için Instagram'a girdiğimde aradığım şarkıların olmadığını fark ettim. Sadece kimsenin duymadığı garip şarkılar var ve üstüne üstlük sadece story ile sınırlı bir durum değil. Postlar ve Reels'de de durum böyle. Yan hesabımda böyle bir sorun yok. Uygulamayı silip yeniden yükledim, yine düzelmedi. Nasıl çözebilirim? Çok sık kullandığım bir uygulama.

Arkadaşlar herkese merhaba. Bugün story atmak için Instagram'a girdiğimde aradığım şarkıların olmadığını fark ettim. Sadece kimsenin duymadığı garip şarkılar var ve üstüne üstlük sadece story ile sınırlı bir durum değil. Postlar ve Reels'de de durum böyle. Yan hesabımda böyle bir sorun yok. Uygulamayı silip yeniden yükledim, yine düzelmedi. Nasıl çözebilirim? Çok sık kullandığım bir uygulama.
Bazı şarkılar uygulamada olmayabiliyor.

arkadaşın bahsettiği hata bu gibi sorunlar değil. Net bakarsanız diğer hesabımda var bunda yok diyor. Bu sorunu bende yaşıyorum ve farklı reelsdeki müzikleri kaydederek kayıtlı müzik eklemesiyle aşabiliyorum. Arama kısmından maalesef bulamıyorum. Bilen biri çıkana kadar bu işinizi görebilir.

Büyük küçük harf fark ediyor. Veya sanatçıyı da aratarak bulabilirsiniz benim de başıma geliyor.

Hocam mesela Taylor Swift yazdım. Tamamen alakasız şarkılar var.

Arkadaşın bahsettiği hata bu gibi sorunlar değil. Net bakarsanız diğer hesabımda var bunda yok diyor. Bu sorunu bende yaşıyorum ve farklı Reels'deki müzikleri kaydederek kayıtlı müzik eklemesiyle aşabiliyorum. Arama kısmından maalesef bulamıyorum. Bilen biri çıkana kadar bu işinizi görebilir.

Evet hocam tam da üstüne bastınız. Siz de ne zamandır var bu sorun? Instagram'a sorun bildirdim ama pek bir işe yarayacağını sanmıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-09-17-00-59-23-471_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-09-17-00-59-23-471_com.instagram.android.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 28
Ben bunu en başından beri yaşıyorum hocam. Bireysel hesaplarımda sorun yok ama üretici hesapları, firma hesaplarında bu sıkıntı var ve maalesef ne yerli ne yabancı çözüm bulamadım sizde sonradan mı oldu bu durum

Yeni konular

Geri
Yukarı