Instagram'da takip etmediğim kişinin gönderilerinin gelmesi

enes1125

Hectopat
Instagram da dünden beri takip etmediğim bir sayfanın gönderleri geliyor. Bunun sebebi ne olabilir? Aynı sayfanın gönderileri geliyor ve en üstte görünüyor.

Takip ettiğiniz kişilerden 3 gün içinde gelen tüm gönderileri gördüğünüzde, ana sayfa boş kalmasın diye farklı sayfaların gönderileri geliyor. Ayarlardan açılıp kapatılan bir şey mi bilmiyorum.
Önerilen gönderiler kısmında gelmiyor. O gönderilerinin altında normal takip ettiğim sayfaların gönderileri devam ediyor.

Hocam keşfette falan dolaşmadığınızdan emin misiniz? Bende böyle bir şey yaşanmıyor. Gönderileri gelen sayfaları takip etmediğinizden emin misiniz?

Evet eminim özellikle dün de bugünde baktım takip etmiyorum. Ama neden geliyor anlamadım. Uygulamaya ilk girdiğim de ilk sırada çıkıyor. Her zaman değil dün akşam denk geldi bir de biraz önce gördüm.
Hocam keşfette falan dolaşmadığınızdan emin misiniz? Bende böyle bir şey yaşanmıyor. Gönderileri gelen sayfaları takip etmediğinizden emin misiniz?

Şöyle bir şey fark ettim bana gönderileri gelen sayfa sadece bir sayfayı takip ediyor o da benim takip ettiğim bir sayfa sebebi bu olabilir mi acaba?

Son düzenleme:
Evet eminim özellikle dün de bugünde baktım takip etmiyorum. Ama neden geliyor anlamadım. Uygulamaya ilk girdiğim de ilk sırada çıkıyor. Her zaman değil dün akşam denk geldi bir de biraz önce gördüm.

Şöyle bir şey fark ettim bana gönderileri gelen sayfa sadece bir sayfayı takip ediyor o da benim takip ettiğim bir sayfa sebebi bu olabilir mi acaba?

Bir fikrim yok çünkü bana hiç olmadı...

Geri
Yukarı