Instagram'da takipçi sayısı nasıl arttırılır?

Ama bazı kişilerin gönderisi az yada olmadığı halde 50-100 takipçisi var. Bu nasıl oluyor?
Galiba ben asla 50-100 takipçi olamayacağım çünkü gönderi atmak istesemde hesabımın ana teması olmadığından çok zor
Dediğiniz durum arkadaş çevresiyle gerçekleşebilir. Rica ederseniz takip ederler diye düşünüyorum.

Ya GT yapacaksın, Ya Bot basıcaksın ya da her gönderide en fazla 20 tane etiket koyacaksın. Başka bir yolu yok.
GT mantıklı İnşallah gt yapacak kişiler bulursam yapcam ama kullanıcının beni engelleme riski ve sorumluluğumuda almak zorundayım. Bazı kişilerin engellemesi sıkıntı değil (Çok Büyük hesap değilse)

Benim 200 tane falan takipçim var. Hiçbir gönderi paylaşmadım. Öyle kendi oldu. Sadece çağrı taner falan takip ediyorum.

Gönderi yapmadan takipçiyi vahiy yoluyla mı arttıracaksın?
Aradığım yorum.
Yahu gönderi yok, içerik yok. Gönderi ve etiket demek insanların sizi o etiket vasıtasıyla denk gelip, inceleyip, ilgisini çekerse takip etmesi demek.

Bana kalırsa en basit 2 yöntem şu;
*Popüler kişilerin yorumlara GT yazmak (bence gereksiz çünkü siz geri çekerseniz, onların da en azından bir kısmı da geri çeker bir kısmı umursamaz veya fark etmez)
*Takipçi sitelerinden 5-20 arası x hesabıyla siteye giriş yapıp z hesabına takipçi gönderimi yapmak.

Rasgele mizah içeriği paylaşabilirsiniz. Insanlar komediyi sever, kafa dağıtır.

Kısa yollar bunlar.

Ancak diğer arkadaşların dediği gibi derdinize/işinize/hayatınıza odaklanin.

Yeni konular

Geri
Yukarı