Çözüldü Instagram'da yanlış hesaba istek attırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yasin Uzun

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben gecenlerde Instagram hesapımı dondurcaktım ve sifremi bilmediğim için sifre sıfırlama isteği yolladım ama "x" adlı hesabın üzerine yollyacağına tam tersine "y" adlı hesap üzerine yolladı.

Ekran Görüntüsü (14).png
Ekran Görüntüsü (15).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
2. fotoğrafta X değil?

Ha şimdi fark ettim
Tarayıcıda hesap bilgilerin kayıtlı mı? Eğer kayıtlıysa oradan çıkarabilirsin.

Bu durumla ben de karşılaşmıştım. Şöyle çözüm buldum. Şimdi senin e-mail'in her iki hesaba da kayıtlı değil mi? Eğer öyleyse y hesabına gir (eğer şifresini unuttuysan zaten e-maild'en sıfırlayabilirsin), daha sonra o hesaptaki e-mail hesabını değiş ve farklı bir email adresi gir. Daha sonra bir daha şifre sıfırlama isteği gönder ve bu sefer y hesabına göndermek yerine istediğin hesaba gönderecek.

Ha şimdi fark ettim
Tarayıcıda hesap bilgilerin kayıtlı mı? Eğer kayıtlıysa oradan çıkarabilirsin.

Bu durumla ben de karşılaşmıştım. Şöyle çözüm buldum. Şimdi senin e-mail'in her iki hesaba da kayıtlı değil mi? Eğer öyleyse y hesabına gir (eğer şifresini unuttuysan zaten e-maild'en sıfırlayabilirsin), daha sonra o hesaptaki e-mail hesabını değiş ve farklı bir email adresi gir. Daha sonra bir daha şifre sıfırlama isteği gönder ve bu sefer y hesabına göndermek yerine istediğin hesaba gönderecek.
Sadece x hesabı benim.

Yeni konular

Geri
Yukarı