Instagram'dan ayakkabı almak için güvenilir sayfa önerisi

Selvan

Decapat
Ayakkabı almak istiyorum, güvenilir ve kaliteli daha önce alışveriş yaptığınız güzel bir sayfa var mı ve Modaayakta'dan daha önce alışveriş yaptınız mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden Instagram'dan almak istiyorsunuz özellikle? Ben çoğu sayfanın güvenilirliğinden şüpheliyim. Bence alternatifleri de değerlendirin.

Katılıyorum, Instagram'dan alışveriş yapmak akıl kârı bir iş değil. İnternet üzerinden alacaksanız, Amazon.tr, Trendyol, Hepsiburada vb. güvenilir sitelerden aln.

Ben Bursa da Ayakkabı mağazacılığı yapıyorum.(Kadınca) Bana kalırsa İnstagram dan alışveriş yapmak tehlikeli bir şey, direk bilindik markanın sitesinden istediğin ürünü garantili şekilde satın alabilirsin. Onun dışında Flo, Korayspor da olan indirimlerden yararlanarak örneğin Nike'ın Air VaporMax Plus modelini Nike'ın sitesinde 1100TL'ye bulurken Korayspor'dan 600TL'ye edinebilirsin.
Replika alacaksan tasvip ettiğim bir şey değil, instagram dan dolandırılma ihtimalin yüksek.

Çoğu çakma ayakkabı satıyor ucuz diye almayın. Ben ilk defa eşim için aldım 260 liraya Adidas Stan Smith modeli. Arkadaşım tavsiye etti ben hep alıyorum orijinal dedi ama orijinal değil birebir A kalite çakma. 100 liralık çakmalardan değil yani çakan tam çakmış güzel çakmış anlaşılmıyor.

Tavsiyem...İnstagram dan bir şey almayın...Zira Hemen teslim şeffaf kargo, Havada bulut olsa iade alırız diyenler 15 günde eksik gönderdiği ürüne ikna olup 15 de para iadesinde bulundu...
Eksik gönderip fazla alındı...
Tavsiyem uzak durun...
Hepsiburada, Trendyol, Epttavm, Morhipo gibi sayfaları takip edin orijinal ve uygun fiyatlı modeller denk geldikçe alın derim..

Arkadaşlar sakın bu firmadan sipariş vermeyin Sporayakkabi.orjinal (Instagram) sayfasından 2 ayakkabı siparişi verdim Aras Kargo ile kapıda ödemeli kapalı kutu içinde geldi. Ödeme yaptıktan sonra kutuları açtım ve şok oldum bambaşka bir ayakkabı resimlerdeki ayakkabı ile alakası yok. Pazardan lastik ayakkabı gönderdiler bana. Ayrıca açık numaraları yok ve adresi de yok sadece WhatsApp'tan Yazışarak ulaşabildim durumu anlatınca ve sizi savcılığa vereceğımı söyleyince beni engellediler dolandırıcı şerefsizler Hakkımı Helal Etmiyorum haram olsun inşallah

Yeni konular

Geri
Yukarı