Insurgency alınır mı?

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Sosyal'deki tavsiyeler üzerine uzun zamandır indirime girmesini beklediğim oyun, şu an 12.50TL olmuş. Almayi düşünüyorum ama bazı sorularım var.

-Nasıl bir oyun, Battle royal mi? Herhangi bir rank, level sistemi var mı yoksa sadece CS 1.6'daki gibi sunucularda mı oynuyoruz?
-Hile durumu veya en azından banlama nasıl?
-Türkçe desteği yok sanırım, workshop da bir tane var ama çalışmayabilir eski çünkü, herhangi bir Türkçe yaması var mı?
-Oyun sanırım çok gerçekçiligi ile tanınıyordu (inşallah başka bir oyun ile karıştırmamışımdır). Biraz örnekler verebilir misiniz, oyunda ne gibi farklılıklar var?
-12.50TL'ye alıp keyifle oynanır mı önerir misiniz?

<İframe src="Save 50% on Insurgency on Steam" frameborder="0" width="646" height="190"></iframe>

Hoş güzel fakat Insurgency Sandstorm oynanıyor artık diye biliyorum. Yani ana kitlenin çoğu yeni oyuna geçti. Oyuncu durumunu şöyle kıyaslayabilirsiniz:

Oyun türüne değinirsek gerçekçi, hardcore FPS. Ana oyun türü PvP için push diyebilirim fakat diğer PvP modları var ve ara sıra yeni modlar rotasyona ekleniyor. Buna ek olarak co-op modu var eğer PvP bana göre değil diyorsan arkadaşlarında co-op oynayıp eğlenebilirsin.

Insurgency Sandstorm için resmi olarak Türkçe desteği var.

Oyunda Battle Royale modu yok.

Hileciler arada sırada denk gelebiliyor fakat oynadığınız oyunları sonradan izleyebildiğiniz için oyun demo ID'si ile ticket attığınız zaman banlanıyorlar. Bizzat geçen hafta iki hileciyi banlattım.

Insurgency oyunları gerçekçilikleri ile tanınıyor evet. Insurgency Source için elimde klip yok fakat Sandstorm için birkaç hoş an kaydetmiştim, aklıma gelmişken yükleyip buraya atabilirim. :p

Son düzenleme:
Insurgency gerçekten "Gerçek Savaş" mentalitesinde oluşmuş bir oyun. Oyunda gerçeğe göre mantıksızlık bulmanız neredeyse mümkün değil. İlk başlarda nasıl oynayacağınızı anlamayıp sürekli ölsenizde canınızı pek sıkmayın. Yavaş yavaş alışınca gerçekten zevk alıyorsunuz. Oyunda hile bulmak nadir olsa da banlanıyorlar. Oyun Push ve Defense olarak iki yarıdan oluşuyor Push'da Bölgeleri verilen zaman kadar almanız gerekirken Defense'de ise korumanız gerekiyor. Bir maçta her ikisini de oynuyorsunuz, Türk sunucularına girin küfür eden veya saçma sapan hareket yapan birisini bulmanızın ihtimali çok düşük.

Edit: Çok uzun olduğu için üzgünüm okuyup okumamak size kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı