Intel 10. Nesil F Serisi İşlemciler Gün Yüzüne Çıktı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Intel 10. Nesil F Serisi İşlemciler Gün Yüzüne Çıktı
Intel-İşlemci-1689x1080.jpg

Uygun fiyatlı ve dahili GPU barındırmayan 10. nesil yeni işlemcilere ait teknik detaylar paylaşıldı. Intel’in 10. nesil Comet Lake-S işlemcileri henüz çıkış yapmamış olmasına rağmen neredeyse tüm detaylara sahibiz. Mavi ...

Devamı: Intel 10. Nesil F Serisi İşlemciler Gün Yüzüne Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Intel’ciyim ama 9. nesil (İ9-9900K hariç) tam bir fiyaskoydu. 10. nesil iyi bir fiyattan gelirse Intel tekrardan tercih edilir olacak. İ5 10400F de F/P kralı olur. Uygun fiyata i7-8700K alacağız.

Intel, 7NM’e geçtiğinde yine ciddi performans artışı olacak ama umarım soket değişmez.

Devletler ve Şirketler olmasa 2 saniye ayakta duramayacak iflas edecek :D

Türkiye Cumhuriyetine kayıtlı kaç Bilgisayar var merak ettim. Yakınımdaki Sağlık Ocağında 16 adet. Kaymakamlık ilk kat; 22 sayabildim. EGM ilk kat, +25 Adet 6 katlı Bina. Valilik/Nufusda +30 dan fazla. 3Beld. Sadece 1i; 1. kat 15 Adet, 6. Kat: Sol Taraf; 12 adet daha binanın sağ tarafına ve diğer katlarına geçmedim. Yeni Adliye +20 adet. Yeni Hastane 6 adet sadece girişte. Defterdarlık; 15 adet. İşçi Bulma Kurumu; 6 Kat 8 oda; Sadece benim girdiğim odada 8 adet.
3x internet cafe; 30x3: 90
Banka Sadece vezne; 6 adet, Bireysel 8 adet

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı