Intel 200 Chipset "Bu Aygıt için Sürücü Yüklenmemiş"

Tevfik uğur

Hectopat
Daha fazla  
Bütün driverler yüklü olduğu halde neden bu aygıt için sürücü yüklenmemiş yazısı alıyorum 2.resimde driveri güncellediğim zaman mavi ekran hatası alıyorum tam olarak ne yapmam gerekiyor? Konuya hakim birisi umarım vardır.

1.png
2.png

Biri görür umarım derdime çare olur

Intel'in sayfasından güncel chipset sürücülerini indirip yükleyin. Üçüncül programlarla da sürücülerin durumlarını görüntülememeniz taraftarıyım.

Intel'in sayfasından güncel chipset sürücülerini indirip yükleyin. Üçüncül programlarla da sürücülerin durumlarını görüntülememeniz taraftarıyım.
Yüklemediğim hiç bir şey kalmadı bütün herşeyi denedim aygıt yönetcisine bakılınca sorun yok gözüküyor ama fotoğraftaki gibi bakınca çalışmıyor diyor net olarak ne yapmam lazım :sinsi:

Driver Booster programını derhal silin. DDU ile sürücüleri silip en güncelini siteden indirin. Driver Booster'ın karıştığı her şeyi elle kendi sitesinden tekrar yükleyin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı