Intel 5960x İçin Ekran Kartı Önerileri

Benim tercihim 980ti SLI 4k istiyosan ama türkiye sartlarında extreme pahalı bir sistem olur. Daha kötüsü erken secime gidersek sistem toplayanların canı yanar :( Türkiye şartlarında 980ti almak için senin gibi evi arabayı satmak gerekicek zaten :D

Bence de GTX 980 Ti SLI tercih edin GTX 980 SLI bile R9 295X2 ile aynı performansı veriyor. Tek 980 Ti Titan X'e yakın performans veriyor oyunlarda 5 FPS daha düşük.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim tercihim 980ti SLI 4k istiyosan ama türkiye sartlarında extreme pahalı bir sistem olur. Daha kötüsü erken secime gidersek sistem toplayanların canı yanar :( Türkiye şartlarında 980ti almak için senin gibi evi arabayı satmak gerekicek zaten :D

Evi, arabayı PC almak için satmıyorum :D Arabayı zaten satıyorum ordan gelecek extra parayla PC'yi toplayacağım. Zaten seneye sıfır almayı düşünüyorum arabayı.

Bence de GTX 980 Ti SLI tercih edin GTX 980 SLI bile R9 295X2 ile aynı performansı veriyor. Tek 980 Ti Titan X'e yakın performans veriyor oyunlarda 5 FPS daha düşük.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda sadece R9 290 var. R9 295x2 yok hocam. Ayrıca evet GTX 980 Ti SLI cidden çok iyi bir performans verebilir gibi duruyor.

Su anlik tek 980ti tamamen yeterli olur. Ilerde duruma gore AMD 3xx serisine gecilebilir veya 980ti sli yapilabilir.

Yok hocam tek 980Ti kesinlikle düşünmüyorum hani tek aldıktan sonra TitanX falan alırım. En kötü SLI olabilir.

3 tane R9 290X alın 3'ünün performansı daha iyi olacaktır. İlerde 1 tane daha alırsın Quadfire yaparsın tabi anakartın desteklemeli.

Rampage V destekler de; 3 veya 4 tane takmak hem çok güç tüketir, hem güçlü bir PSU gerektirir.

Ayrıca tüm oyunlar desteklemiyor bunu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı