Intel + AMD Ekran Kartlı PC'ler için Catalyst 13.1 WHQL UnifL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu kurulumu yaptıktan sonra sence herhangi ağır bir sorunla karşılaşabilirmiyim Recep ağabey?

Neredeyse bütün Intel + AMD sistemleri destekliyor...

Ben daha önce Catalyst_12.10_WHQL_UnifL sürümünü yüklemiştim ancak çalışmamıştı. Tekrar W7 yükledim. Bende Casper dizüstü. Ekran kartım ATI HD 5000 serisi. Ne yaptıysam olmadı. Bunu yüklersem ekran kartım çalışır mı acaba? Eğer çalışmazsa çok zahmetli olacak. Bilgi amaçlı soruyorum; eski versiyonda çalışmaması normal miydi? Bunda çalışabilir mi? Merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz bilgi vermeniz lazım sorunuzu cevaplayabilmemiz için. Mesela sistemde sadece AMD HD 5000 mi var yoksa Intel ekran kartı da var mı? Aygıt Yöneticisi'nde ne gözüküyor? Donanım Kimliği nedir ekran kartının?

İntel HD Graphics 3000 ekran kartım var, Recep abi işe yarar mı bende ?

Maalsef BIOS'ta böyle bir ayar yoksa bunu yapamıyorsunuz. Çift grafik işlemcili laptoplar çağımızın vebası.

Çift grafik işlemcili notebooklar aslında iyi bir çözüm sağladı. Çünkü ; Oyun oynamak isteyen AMD ve NVİDİA'yı seçiyor. Film ve eğlence gibi şeylerdede İntel HD devreye giriyor. Sürekli tek grafik işlemciden hepsi yapılsaydı ısınma daha fazla olabilirdi. Belkide yanılıyorumdur. Yanılıyorsam peki böyle birşey neden yapıldı acaba ? :)

Merhabalar indirdim kurdum fakat masaüstüne gelen Ati ekran kartı driverini kurarken mavi ekran veriyor yardımcı olursanız sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı