Intel atom işlemciye hangi Windows kurulmalı?

Bence ya XP ile devam et ya Linux kur. Ben daha yüksek hiçbir Windows ile stabil bir kullanım yaşayamadım. Belki Win7 Home Basic yüklenebilir.

Linux kullanmanızı tavsiye ederim o zaman. Xubuntu veya İlledelinux işinizi görür.

Bence ya XP ile devam et ya Linux kur. Ben daha yüksek hiçbir Windows ile stabil bir kullanım yaşayamadım. Belki Windows 7 Home Basic yüklenebilir.

Format atmak zorundayım maalesef çünkü Windows donatıları ile ne varsa silinmiş bende kullanıyordum. Blgisayar en son 3yıl önce açılmıştı bir de .

Hafif bir Linux kurun illedelinux un bir tane Linux u vardı.

Bence ya XP ile devam et ya Linux kur. Ben daha yüksek hiçbir Windows ile stabil bir kullanım yaşayamadım. Belki Windows 7 Home Basic yüklenebilir.

Artık 7 yüklemek şart oldu benim için çünkü Microsoft teams 7'de çalışıyor vistada falan çalışmıyor

Ben bir tane Windows 10 Lite buldum. 962 MB ISO kurdum sanal makineye bomboş içi onu kursam nasıl olur?

Son düzenleme:
Ben Intel Atom N270 işlemci ve DDR2 1GB RAM'e sahip LGX13 modelli bilgisayarıma 32 bit AntiX kurdum ve sorunsuz çalıştığını söyleyebilirim. Gerçekten Linux bu tarz eski sistemler için bulunmaz bir nimet aklınızda bulunsun. Siz de daha yüksek gereksinim gerektiren bir dağıtımı o bilgisayara kurup keyfinize bakabilirsiniz.

Zoom'u Team'si interneti düzgün çalıştıracak bildiğiniz Linux var mıdır acaba? Windows 7 Home Basic kurdum Lite sürümü sadece internette kasmalar var şu anda bile kasıyor biraz.

Zoom'u Team'si interneti düzgün çalıştıracak bildiğiniz Linux var mıdır acaba? Windows 7 Home Basic kurdum Lite sürümü sadece internette kasmalar var şu anda bile kasıyor biraz.
Bunun için konu açıp daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Konuya sisteminizi yazmayı unutmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…