Intel AX200 Windows 11 ve AMD uyumlu mu?

Pc yi daha kurmadım parçalar hazır
wifi kartı ax200 ya da ax210 ise amd ile sorunsuz çalışır çünkü bu wifi kartları sadece m.2 portu ve pci-e arayüzü istiyor, eğer ax201, ax211 ya da ax411 bir wifi kartı düşünürsen sadece intel işlemcilerle uyumludur haberin olsun. ax201 cnvio destekleyen işlemcilerle, ax211 ve ax411 ise cnvio2 destekleyen işlemcilerle uyumludur

PCI slota taktıktan sonra aygıt yöneticisinde gördünüz mü ?
Sürücüyü Windows otomatik yüklemiyor. Kendiniz internetten ax210 driver yazarak indirmelisiniz
Ona rağmen olmuyorsa kartı başka bir pcde deneyin derim.
Kartın üreticisi Intel markanın pek bir önemi yok.

PCI slota taktıktan sonra aygıt yöneticisinde gördünüz mü ?
Sürücüyü Windows otomatik yüklemiyor. Kendiniz internetten ax210 driver yazarak indirmelisiniz
Ona rağmen olmuyorsa kartı başka bir pcde deneyin derim.
Kartın üreticisi Intel markanın pek bir önemi yok.
Hocam surucu falan da yukledim ama aygit yoneticisinde gozukmedi baska pc de de deneme imkanim olmadi alfigim adam geri gonderdim o pc de calisir sekilde videosunu attim dedim kart kasaya takiliyken videosunu yada goruntusjnu at bahtim mirin kirin ediyor iade istedim aliexpresten siparis verecem ama kart sadece intel anakartlarda mi calisiyor acaba

A
Hocam surucu falan da yukledim ama aygit yoneticisinde gozukmedi baska pc de de deneme imkanim olmadi alfigim adam geri gonderdim o pc de calisir sekilde videosunu attim dedim kart kasaya takiliyken videosunu yada goruntusjnu at bahtim mirin kirin ediyor iade istedim aliexpresten siparis verecem ama kart sadece intel anakartlarda mi calisiyor acaba
Benim sistemim AMD herhangi bir sorunla karşılaşmadım

Yeni konular

Geri
Yukarı