Intel caleron 1000M laptopa Windows 8.1 kurulur mu?

Evdeki eski laptopa format atacağım kardeşim Windows 8.1 kurmamı istiyor. Laptopta sadece video izler ve ara sıra Sims 4 oynar. Intel Celeron 1000M işlemci, 4 GB RAM ve 120 GB'lık SSD var. Şu an Windows 7 kurulu.

Windows 8.1 SL öneririm RAM cimrisi bir işletim sistemi ama değeri pek bilinmiyor Windows 10 tavsiye etmem tüm güncellemeleri ve sürücüleri kurunca iyice hantal kalır

Performansınız nedir? Bende Windows 8.1'e geçmek istiyorum takılmalar, geç açılmalar, donmalar gözlemleniyor mu?
Şu an laptopta Google Chrome, Origin ve The Sims 4 yüklü. Herhangi donma takılma yok. Chrome sekmelerinde de rahatça geziliyor. Sadece gördüğüm kadarıyla başlat menüsüne girerken hafif bir FPS düşüşü oluyor o kadar. Günlük kullanım için yeterli.

Şu an laptopta Google Chrome, Origin ve The Sims 4 yüklü. Herhangi donma takılma yok. Chrome sekmelerinde de rahatça geziliyor. Sadece gördüğüm kadarıyla başlat menüsüne girerken hafif bir FPS düşüşü oluyor o kadar. Günlük kullanım için yeterli.

Başlat menüsüne girerken kasmalar geç girmeleri kayıt defteri düzenleyicisinden çözebiliyoruz. Diye biliyorum. Peki açılış süresinde fark var mı?

Geri
Yukarı