Intel Celeron N2830 Düşük PC Sıkıntısı

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
Merhaba arkadaşlar;
Yeni PC alacak durumda değilim.
Elimdeki sistem şu;
Intel HD Graphics
Intel Celeron N2830
8 GB RAM
Bende büün oyuncular gibi 30 FPS olsa da CS:GO oynamak istiyorum ama işte
CS:GO'nun FPS artırma modu gibi ne bileyim özel modu falan var mıdır? YouTube'da Minecraft gibi CS:GO video var mıdır?
İyi günler

Aylar önce ben de sizin gibi bir durumdaydım. CS:GO'da 640x480 çözünürlükte 15-40 FPS dolaşıyordu. Bir sürü çözüm denedim, çok araştırdım ama öyle çok etki eden bir şey olmadı. Şu an güncellemeler geldikçe FPS de düşüyor. Pek umut beklemeyin bence.

Güç seçenekleri yüksek perfonmans ayarlar. Intel grafik sürücüsü güncel mi ? Değilse ıntel support driver indirin. Güncelleyecektir. Game booster kullanabilirsin. Pek etkisi olmayacaktır

GNU/Linux yüklemek isterseniz belki daha yüksek FPS alabilirsiniz. @Kerem00 senin bilgisayar da düşük özelliklerdeydi, bir bak istersen.
Intel Mobile 4 Series Chipset GPU'mun performansı artmıştı.(CS:GO için değil, CS:GO'yu her türlü kaldırmıyordur diye indirmedim. Masaüstü sistemimde CS:GO'daki FPS'im artmıştı.) Intel HD Graphics'in de daha fazla FPS alma ihtimali var. Denenmeli.

Ayrıca çözünürlük de düşürebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar;
Yeni PC alacak durumda değilim.
Elimdeki sistem şu;
Intel HD Graphics.
Intel Celeron N2830.
8 GB RAM.
Bende büün oyuncular gibi 30 FPS olsa da CS:GO oynamak istiyorum ama işte.
CS:GO'nun FPS artırma modu gibi ne bileyim özel modu falan var mıdır? YouTube'da Minecraft gibi CS:GO video var mıdır?
İyi günler.

Ekran kartı olmadan akıcı oynamanız mümkün değil. İkinci elden 50 100 TL arası bir ekran kartı alabilirsiniz. Hatta 50 TL gibi bir fiyata daha iyi bir işlemci de alabilirsiniz.

Geri
Yukarı