İntel CI7 4770K Toplama Sistem İçin Tavsiye

Mesela bir kaç oyunu ultrada açmaktan fedakarlık edip tam 2500 ₺ hatta sanırım belirttiğiniz model 6000 ₺ olduğunu düşünürsek 3500 ₺ kâr edebilirsiniz.
MSI GE60 2OE-295XTR Notebook, Fiyat: 2.524 TL
İçerisinde GTX765M barındırıyor, PC'deki GTX760'ın biraz daha hızlı sürümü gibi düşünebiliriz.

Yalnız şöyle bir şey var, çok uzun süre oyun oynarım. Bu tavsiyeniz çok ısınma yapmayacak mı? kasası ince geldi bana, sıkıntı yaratır diye düşünüyorum. Şöyle söyleyeyim, beni uçuracak bir makine istiyorum.

Yalnız şöyle bir şey var, çok uzun süre oyun oynarım. Bu tavsiyeniz çok ısınma yapmayacak mı? kasası ince geldi bana, sıkıntı yaratır diye düşünüyorum. Şöyle söyleyeyim, beni uçuracak bir makine istiyorum.
Hocam MSI dizüstü bilgisayarları konusunda bu konuya @Recep abiyi davet ediyorum, size çok aşırıya kaçmayan çok güzel bir MSI dizüstü bilgisayarını önereceğine eminim.

@Recep Baltaş, @Recep Baltaş, @Recep Baltaş (3 kere vurdum tahtaya, Recep Baltaş geldi orayı aydınlatmaya. :D)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı