Intel Core 2 Duo E4700 Ekran Kartı Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
8 yıl önceki bir sistemi güncelleyince çağ atlamış gibi olacaktır. 2017 yaz zamanı gelince kasanın tamamı gidicek.:açım:

E8400'ün bile R7 240'a bazı oyunlarda darbogaz yaptigini soyleyenler vardi. İslemcinizi yukseltmeye yada yeni sistem toplamaya bakin.

Ben e8400 İLE gtx 760'ı yıllarca kullandım ve optimizasyon sorunu olmayan tüm oyunları High ayarlarda FXAA'da 45-60 FPS'te çok akıcı bir şekilde oynadım. Bilgisayarı da şuanda satışa çıkardım, fiyat da çok uygun.

Ben e8400 İLE gtx 760'ı yıllarca kullandım ve optimizasyon sorunu olmayan tüm oyunları High ayarlarda FXAA'da 45-60 FPS'te çok akıcı bir şekilde oynadım. Bilgisayarı da şuanda satışa çıkardım, fiyat da çok uygun.
Hocam prim yapmayın. E8400 dediğiniz işlemci kim ya gösterin bana saçma sapan konuşmayalım ve bilgisayar sahibi arkadaş biraz cahil gibi eğer akıllı olsaydı elindeki parayı bir şekilde sıfır makine için değerlendirirdi. Yani boş yere kelime israfı gereksiz. ;)
Herkese iyi forumlar, iyi günler.

Hocam prim yapmayın. E8400 dediğiniz işlemci kim ya gösterin bana saçma sapan konuşmayalım ve bilgisayar sahibi arkadaş biraz cahil gibi eğer akıllı olsaydı elindeki parayı bir şekilde sıfır makine için değerlendirirdi. Yani boş yere kelime israfı gereksiz. ;)
Şuan elimde para yok ve senin benden bir farkın yok. Zaten sistemi bir yıl sonra yeniliyecem. Ben sadece sorun olur mu diye arkadaşların görüşünü aldım. Belki arkadaşımız sorun çıkarmadan oynamış olabilir. Benim elimdeki bilgisayar 8 yıl önce toplanmış bir bilgisayar ve içindeki işlemcinin fotoğrafı aşağıdadır." E8400 dediğiniz işlemci kim ya gösterin bana saçma sapan konuşmayalım."demiştin.

Terbiyesizlik yapma kendi işine bak, ben sana yorumumu değerlendirme iznini vermedim. Sen kendi işini yap.

Terbiyesizlik yapma kendi işine bak, ben sana yorumumu değerlendirme iznini vermedim. Sen kendi işini yap.
Demek ki kendi konuşmalarının eleştirilmesine izin veremeyecek kadar medeni bir kişi değilsiniz. Bana terbiyesiz diyebilmen için beni tanıman gerekli. Senin "Satıyorum ve fiyatı çok uygun." demen insanların problemleri üzerinden prim yapmaktır. 3 aşağı 5 yukarı kimin terbiye yoksunu olduğu görünüyor. :)

Şuan elimde para yok ve senin benden bir farkın yok. Zaten sistemi bir yıl sonra yeniliyecem. Ben sadece sorun olur mu diye arkadaşların görüşünü aldım. Belki arkadaşımız sorun çıkarmadan oynamış olabilir. Benim elimdeki bilgisayar 8 yıl önce toplanmış bir bilgisayar ve içindeki işlemcinin fotoğrafı aşağıdadır." E8400 dediğiniz işlemci kim ya gösterin bana saçma sapan konuşmayalım."demiştin.
Bırak kardeş boş laf yapmayı senin gibi çok gördüm 5-10 senelik bilgisayarım var ve güncelleyeceğim içine ne alayım diye soran. Şunu demek isterim senin kullandığın anakart pci-e x16 desteği var mı ve kartın tam güçte çalışacak mı yada eski bir yonga seti kullanıyorsan hadi diyelim sorunsuz montaj bitti peki görüntü alabilecek misin ?
Bizde kullandık zamanında ama kullandığımız gibi veda edip rafa kaldırmasını da bildik. Bu bir gerçektir ki senin gibi insanlar para olmasa bile "5000Tl Sistem Tavsiyesi" adında konu açarlar ama paraları yoktur ve biz boş yere kafa yorarız burası sizin gibi çocukların oyun parkı veyahut kum havuzu değildir. Hangi akıllı e4700'e güçlü bir ekran kartı takar ki görüntü alap alamayacağı var gibi birde görüntü aldıktan sonraki tam verim alamama sorunları da var. ;)

Saçma sapan konuşmayalım mı? Bak aslanım, sen daha bu dünyaya gelmemişken ben 4-5 yaşlarında Commodore-64 ve Amiga-500 ile elimde Joystick oyun oynuyordum. Kime neyin artistliğini yapıyorsun anlamadım, derdin ne? Senin E8400 dediğin işlemci Intel'in gelmiş geçmiş en iyi işlemcilerinden biridir. E8400, E8500 ve E8600 efsane işlemcilerdir; o günün teknolojisi yalnızca çift çekirdek üretimine imkan tanıdığı için o şekilde üretim ile sınırlı kaldılar. Sana aşağıda verdiğim videolar verdiğin cevaplara itafen sana ders olsun.

İzle ve öğren. Sen 20 FPS beklersin ama karşına bu çıkar; dersini alırsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Core 2 duo işlemcileri abartmayın çok berbat işlemciler. Şuan core 2 duo e7300 ve r7 240 ile kullanıyorum crysıs 1 de bile darboğaz yapıyor. Kartın kullanımı 30-40 oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mr Hacker adlı arkadaşımızın egosu forumdaki herkesin egosunun %90'ını oluşturuyor. Ben doğru düzgün arkadaşların önerisini aldım. Ha bu arada anakartım: P5LD2-X/1333 - Overview .Bir de gelip burda "Şunu demek isterim senin kullandığın anakart pci-e x16 desteği var mı?" diyorsun.:LOL: Arkadaşlar tamam da abartmayın sakin davranın.:dur:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı