Intel Core i3 10100F 850TL+kargo!

@EREN SATAR hocam neden her şeye kızgın atıyorsunuz? Sabah ben bir arkadaşa yardımcı olurken o mesajlara da kızgın atmıştınız.

Arkadaş başlığa i5 yazdı ilk başta.
Moderatörler sonradan düzeltti.
Ayrıca istediğim mesaja kızgın atma hakkım var diye düşünüyorum beğenmemiş veya sinirlenmiş olabilirim.

Arkadaş başlığa i5 yazdı ilk başta.
Moderatörler sonradan düzeltti.
Ayrıca istediğim mesaja kızgın atma hakkım var diye düşünüyorum beğenmemiş veya ssinirlenmiş olabilirim.

Yani gereksizce attığınızı söyledim kötüleme veya sizi kırma amacım yoktu.

Kafama göre mi attım hocam?
i3'e i5 yazarsanız hangi emojiyi atmamı bekliyorsun lütfen söyle.

Kızgın değil, gülme emojisini bekliyorum. Oldu mu? Ayrıca i3'ü i5 yazdım diye bu kadar polemik yaratmana gerek bile yok. Alacak kişi zaten i3 i5'e bakmaz onun sağındakine bakar. Ya fırlama birisin, ya da canın çok sıkkın. Neyse salla gitsin. Bir daha emoji atarken niye attım, karşıdaki ne düşünür diye de düşünürsün umarım.

Kızgın değil, gülme emojisini bekliyorum. Oldu mu? Ayrıca i3'ü i5 yazdım diye bu kadar polemik yaratmana gerek bile yok. Alacak kişi zaten i3 i5'e bakmaz onun sağındakine bakar. Ya fırlama birisin, ya da canın çok sıkkın. Neyse salla gitsin. Bir daha emoji atarken niye attım, karşıdaki ne düşünür diye de düşünürsün umarım.

Hocam durumu gayet net açıklamıştı. Benim sorum sadece normal bir soruydu. Bu kadar olaya gerek yok bence.

Geri
Yukarı