Intel Core i3-2100 driver

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Selam herkese. Arkadaşlar Can You Run It den bir oyunun çalışıp çalışmadığına baktım. Önerilen gereksinimleri dahi sistem karşılıyor ancak, işlemci güncel olmadığı için kabul etmiyor. İşlemcim Intel Core i3-2100 3.10 GHz. Driver'ını ben bulamadım, bulabilen varsa paylaşsın lütfen.

Her işlemcinin anladığı komut kümeleri vardır. Bu komutlar satılamaz, telif hakkı istenilemez. Ancak her işletim sistemi, (Windows, Linux ya da Mac-OS) bu komutları bünyesinde barındırır ve yükleme esnasında (format) sisteme dahil edilirler.
Eğer işletim sistemini kurduktan sonra CPU değiştirmişsen, bazı uyumsuzluklar görülebilmektedir.

En güncel sürücüyü yüklemek bir tek ekran kartında büyük etki yaratır. İşlemci, RAM, Anakart gibi parçalara İnternet'den herhangi bir program indirmene gerek yok. Sadece gerekli BIOS güncellemelerini yapman yeterli olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam herkese. Arkadaşlar Can You Run It den bir oyunun çalışıp çalışmadığına baktım. Önerilen gereksinimleri dahi sistem karşılıyor ancak, işlemci güncel olmadığı için kabul etmiyor. İşlemcim Intel Core i3-2100 3.10 GHz. Driver'ını ben bulamadım, bulabilen varsa paylaşsın lütfen.

O tür sitelere pek güvenme. Çalışmaz dediği oyunu, çalıştırdığımı bilirim. :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı