Intel Core i3-550 ile GT 710 darboğaz yapar mı?

Ardazilla

Femtopat
Daha fazla  
Intel Core i3-550 ile GT 710 darboğaz yapar mı?

Cevap verirseniz bu Türk genci çok mutlu olur.

Darboğaz yapsa nee yapmasa ne. GT 710 ile oyun oynanmaz zaten. Soruna gelecek olursak GT 710'a darboğaz yapabilecek kadar güçsüz bir işlemci görmedim.

CS Valorant tarzı oyunlarda düşükte yapacaktır ama X3440'a vs geçerseniz sıkıntı olmaz.

Darboğaz yapsa nee yapmasa ne. GT 710 ile oyun oynanmaz zaten. Soruna gelecek olursak GT 710'a darboğaz yapabilecek kadar güçsüz bir işlemci görmedim.
Hop hop nereden geliyor bu öfke? Ben GT 710 kullanıyorum ve Lol, CS, Valo gayet de kasmadan akıcı oynatıyor.

D-Dostum sana bir şey demedim ki. GT 710 berbat dedim. 1080p testlerini paylaş görelim öyleyse.
GT 710'dan 1080p oyun deneyimi beklemezsin zaten. 720p ile oynatıyor. Bu ekran kartını alanın da bütçesi dardır bunları bilerek alır.

Peki reis ne önerirsin oynayacağım oyunlar sistemi o kadar da zorlayan oyunlar değil ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…