Intel Core i3 fanı Tiktokçular

i3 12100F 5600X'e eşit demişti, 5500'e eşit dedim şimdi de böyle bir video atmış, ne diyeyim ben şimdi buna? 🤨

Çok takma bu tiktoker PC toplayanlara. Geçende 1M PC toplama diye Intel anakarta AMD işlemci önereni bile görmüştük.
Buldum videoyu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adres iste verirse buraya da bırak adresi. Gerisini biz hallederiz reis, sen takılma bu tarz konulara.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda çok fazla karşıma çıkmaya başladınız, boş konuşuyorsunuz ve söylediklerinizden hiçbir şey anlaşılmıyor. Tiktok videolarınızdan da anlaşılıyor zaten "islam aşireti" 😀😀

Son zamanlarda çok fazla karşıma çıkmaya başladınız, boş konuşuyorsunuz ve söylediklerinizden hiçbir şey anlaşılmıyor. Tiktok videolarınızdan da anlaşılıyor zaten "islam aşireti" 😀😀
Ne boş konuşuyorum ne anlaşılmıyor islam aşireti ne sen ne anlatıyorsun anlamadım. İ3 12100f le 5600 eşitmi. Ve seni hiç görmedim forumda sadece geceleri takılıyorum bu arada beni görmeniz olası değil.

Ne boş konuşuyorum ne anlaşılmıyor islam aşireti ne sen ne anlatıyorsun anlamadım. İ3 12100f le 5600 eşitmi. Ve seni hiç görmedim forumda sadece geceleri takılıyorum bu arada beni görmeniz olası değil.
12100f ile 5600X eşit diye bir şey demedim. Önce Türkçe konuşmayı öğrenin, "ve" ile cümle başlamaz. Siz benim ne dediğimi çok iyi biliyorsunuz.

Geri
Yukarı