Intel Core i5-6600 sürücüsü nasıl yüklenir?

Makavelix

Decapat
Daha fazla  
Intel'in kendi sitesinden bir dosya yükledim. açıklamada driver yazmasına rağmen güncellenecek grafik sürümü bulunamadı hatası sonucu güncelleyemiyorum.
İşlemcinin son sürücüsünü nereden ve nasıl indireceğim?

Intel'in kendi sitesinden bir dosya yükledim. Açıklamada driver yazmasına rağmen güncellenecek grafik sürümü bulunamadı hatası sonucu güncelleyemiyorum.
İşlemcinin son sürücüsünü nereden ve nasıl indireceğim?

Arama çubuğuna "DxDiag" yazıp orada görünen işlemciyi söyler misiniz? i5 6600'mü, yoksa 6600k'mı tamamen öğrenelim.
Bir de sağ tıklayıp, yönetici olarak çalıştırın. WHQL imzaları da aktif olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana sorarsanız en üstteki beta sürücüyü yüklemenizi tavsiye etmem hemen altındaki 27.20.100.9466 sürümü yükleyin. Beta sürücü yüklemek sağlıklı olmuyor. Ayrıca Windows 10 kullanıyorsanız Windows Update kısmından kendisi bazı driverları yüklüyordu diye hatırlıyorum. Windows Update'i bir kontrol edin bence.

Ya da direkt arama çubuğuna, "Sistem bilgisi" yazıp, Sağ tıklayıp. Yönetici olarak da çalıştır diyerek öğrenebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinin sürücüsü olmaz. İçindeki grafik biriminin olur. Bir de Chipset sürücüsü olur. Tekrar ediyorum, işlemcinin sürücüsü falan olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı