Intel Core i5 6600 VS AMD FX X8 9590

Hangisi?

• Intel Core i5 6600

Oy: 16 76,2%
  • AMD FX X8 9590

Oy: 5 23,8%

• Oy verenlerin toplamı
    21

Arkadaşım amd zaten yanında sıvı soğutma hediye ediyor. İşlemci 650 tl gibi bir fiyata gelmiş oluyor.

Bence geçin artık şu "DX 12 FX'i canlandıracak " muhabbetini. Senelerdir aynı muhabbet bir şey olduğu yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
He kardeş he DX12 8 sene önce çıktı zaten.
Ne alakası var ? Bu DX muhabbeti kaç senedir var, içi boş muhabbetten başka bir şey değil. İntel haswell'le skylake ile aldı başını gitti AMD'ciler hala "DX 12 gelse şöyle olcak böyle olcak yeaaa" diye kendini avutsun......

Avutma değil. FX serileri yeterince yüksek performans veriyor. İnsanlar neden kötülüyor anlamadım. Fiyatıda uygun.

6500 alacaktım 100 lira daha koyup 6600 almaya karar verdim 6600 k alamam zaten gerek de yok.
i5 6500 ve i5 6600 arasında gözle görülür bir fark yok aralarında 0.30 ghz fark var turboyla 6500 3.7 yi buluyor 6600 ise 3.9 120 liran cebinde kalsın bence o parayla ram yada ssd yülkselt

Avutma değil. FX serileri yeterince yüksek performans veriyor. İnsanlar neden kötülüyor anlamadım. Fiyatıda uygun.
Peki o zaman sormazlar mı, CPU pazarı neden İntel'in elinde diye ? Neden Recep Baltaş bile "ölü mimari" diyor FX'e diye ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…