İntel Core i5 8250U Sisteme macOS Mojave Kurulumu nasıl yapılır?

Emirhan Kayabaş

Hectopat
Merhaba bilgisayarımda Windows 10 Kullanıyorum. Fakat artık farklı işletim sistemleri denemek istiyorum. Sabit diskimin bir kısmına macOS Mojave kurmak istiyorum. Fakat ISO dosyaları sadece sanal bilgisayarla kullanılır yazıyor. Acaba bu işi bilen bir kişi bana yardım edebilir mi? Hangi ISO dosyasını indirmem gerektiğini (link olursa iyi olur) ve kurulumu nasıl yapıcağım hakkında bilgi verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanabilirsiniz. Ayrıca:

Kullanabilirsiniz. Ayrıca:

İndirdikten sonra nasıl kuracağım hakkında detaylı bir bilgi var mı acaba? Bu işlerden fazla anlamıyorum ve bilgisayarımı bozmak istemiyorum.

Merhaba. Rehberde hep kurulum sonrası paylaşımlar var. Detaylı bir anlatımın olduğu paylaşım var mıdır? USB formatı ne olmalıdır mesela. Her yerde imaj dosyası .dmg ancak benim verilen linkten indirdiğim .raw. Detaylı bir kurulum anlatımı rehberi varsa link alabilir miyiz ? 4 saattir bulamadım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir rehber yolda. Recep Baltaş yayınlayacak ve sanırım video & makale şeklinde olacak. Biraz bekleteceğiz sizleri ama buna değecek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı