Intel grafik paneli sağ tık menüsünde yok

visu

Hectopat
Makaleler
2
Biraz uzun ama lütfen okuyun. Merhaba. Bugün bilgisayarıma format attım ve Intel sürücüsünü yükledim. Ardından fark ettim ki ana ekranda sağ tık yapınca dönüyor ve sağ yokta Intel paneli seçeceğiz yok. Bu bana 4 ay kadar önce de olmuştu ama nasıl düzelttiğimi hatirlayamadim Intel assistant indirdim ama açılmadı ben de bir kez daha format attim. Sonunda Intel asistan ile bir sürücü yükleyip daha sonra aygıt yöneticisinden güncelledim.
Şu an bilgisayarımda Intel kontrol paneli var ama sağ tık menüsünde yok. Windows işaretine tıkayınca orada Intel Graphics Control panel olarak çıkıyor ve tıklayınca açılıyor. Acaba burada bir yanlışlık var mı? O simgeye tıklayıp girsem Intel ayarlarına yaptığım işlemler kesin kayıt olur mu? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde sağ tık menüsünde gözükmesi gerekir ama çalıştığı sürece ciddi bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. dxdiag' dan kontrol edebilirsiniz. İşlemden sonra bilgisayarı yeniden başlattıysanız ve yine yoksa temiz kurulumla driverı baştan kurmayı deneyebilirsiniz.

Yine olmazsa Intel grafik ortam hızlandırıcı indirin bende de yoktu ben öyle yaptım

Eski sürücüyü indirince Sağ tık menüsüne geliyor. Ama ana ekranda sağ tık yapınca donmalar oluyor. En yenisini indirince de kasma yok ama sağ tık menüsünde yok. Bir kaç konuya bakınca artık sağ tık menüsünden kaldırdılar falan yazmışlar bu doğru mudur?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı