Intel Graphics Driver Yükleme Hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

burakzeytinci

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/İÜ-BM
Merhaba,
Intel HD Graphics 530 işlemcime entegre var fakat sistem sadece Evga 980'i görüyor. Anakart driverlarından intel_vga yazanı kurarken de Intel'in sitesinden indirdiğimi kurarken de aynı hatayı alıyorum. BIOS'dan ikinci ekran kartı olarak aktif etmem falan mı gerekiyor, nasıl çözebilirim?

gereksinimleri-karsilamiyor-png.54022

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz masaüstü olduğundan harici bir ekran kartı taktığınızda dahili ekran kartı devre dışı kalıyor. Bu yüzden driver kurmak istediğinizde dahili ekran kartını bulamıyor. Yani bu normal bir durum, yüklemenize gerek yok. (y)

Sisteminiz masaüstü olduğundan harici bir ekran kartı taktığınızda dahili ekran kartı devre dışı kalıyor. Bu yüzden driver kurmak istediğinizde dahili ekran kartını bulamıyor. Yani bu normal bir durum, yüklemenize gerek yok. (y)
Artık BIOS güncelledim ve bilgisayar açılmıyor. Ses var ışık var görüntü yok. Ekran kartı fanı durmadan son hıza gelip duruyor, buradan kendini baştan başlattığını anlıyorum. Yetkili servis garanti dışı işleme girer ücret ödersiniz ama yine de getirin dedi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı